0532 251 22 95
Facebookİnstagram

TSE Standartlarına Uygun Köpük Sabun

TSE Standartlarına Uygun Köpük Sabun

 

TSE Standartlarına Uygun Köpük Sabun

Doğada çok daha kolay çözünerek doğaya kirletmeyen sabun türü olan köpük sabun, genel olarak gliserin ve yağ ile üretilmektedir. Cildin nemlenmesinin yanı sıra, daha güzel hijyen sağladığı için de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kişisel temizlik konusunda titiz davranan birçok kişi, kalıp sabunlar yerine köpük sabunları tercih etmektedir. Ekonomik, sağlıklı ve kaliteli olan, TSE standartlarına uygun köpük sabun, kolay kullanımı, el ve vücuttan kolaylıkla temizlendiği için sudan da tasarruf sağlanmaktadır.

Köpük Sabun Özellikleri Nelerdir?

El, yüz ve vücut temizliğinin ne kadar önemli olduğu bilinir. Eskinin toz sabunları ya da kalıp sabunları, artık yerini TSE standartlarına uygun köpük sabun ürünlerine bırakmıştır. Köpük sabunlar; bakterilere karşı daha duyarlı ve bitkisel olarak üretilmeye başlanmış ve bu sabunların kullanım alanları da giderek çoğalmaya başlamıştır.

Sıvı sabun ve köpük sabun arasında birçok kişi ikilemde kalmaktadır. İkisinin de kendine göre özellikleri bulunmaktadır. Sıvı sabun ya da köpük sabun alacakların dikkat etmesi gereken en önemli kural, kaliteli markalardan sabun alınmasıdır.

Köpük sabunlar, çok daha kolay durulandıkları için, sabun kalıntıları el ve vücut üzerinde kalmaz. El ve vücuttan çok hızlı şekilde temizlendiği için, su tasarrufu sağlayan köpük sabunlar çok daha ekonomik ve sağlık açısından da daha hijyeniktir.

Köpük Sabun Avantajları Nelerdir?

Herkes tarafından kullanılabilen kalıp sabunlar, sağlık ve hijyen açısından oldukça tehlikelidir. Özellikle umuma açık yerlerde kalıp sabunlar yerine köpük sabunların kullanımı çok daha sağlıklıdır.

·         Köpük sabunlar, diğer sabun çeşitlerine göre daha hijyeniktir. Elden ele bulaşabilecek mikrop tehlikesi yoktur.

·         İçeriğindeki Ph oranı cilt ile orantılı seviyededir. Cildin kurumasını önlediği gibi, esnekliğini ve yumuşaklığını korur.

·         Antibakteriyel yapısı sayesinde, tüm mikrop ve bakteriler temizlenir.

·         Sıkma teknolojisi ile kullanıldığından daha ekonomiktir.

·         Cildi tahriş etmediği gibi, ciltten çabuk temizlendiği için su tasarrufu sağlar.

·         Bitkisel oldukları için, diğer sabunlara göre kimyasal içerik çok fazla kullanılmaz.

Diğer sabunlara göre oldukça fazla avantaja sahip köpük sabunların ucuzlarından değil, özellikle Türk standartlarına uygun olan ürünlerden tercih edilmesi gereklidir. Özellikle çocuklu evlerde sıklıkla tercih edebileceğiniz, kaliteli Fimmy el yüz ve vücut temizliği ürünleri için, www.fim.com.tr adresine giriş yaparak, köpük sabun çeşitlerinden sipariş verebilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya