0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Satın Al

Köpük Sabun Satın Al

 

Köpük Sabun Satın Al

Kişisel hijyen temizliği için köpük sabun satın almak isteyenler, Türkiye köpük sabun üreticileri tarafından üretilen sıvı el köpüğü ürünlerini tercih etmektedir. Kalıp sabun ve sıvı el sabunlarından daha etkili olan köpük el sabunları, cildin Ph değerini bozmadan temizlik sağlar.

Sıvı el köpüğü kullananların cildi daha nemli ve yumuşak olur. İçeriğinde bulunan nemlendirici krem sayesinde cildin pürüzsüzlüğünü kaybetmeden temizleyen ürünler; el, yüz ve vücut temizliğinde idealdir.

Sıvı el Köpüğü Özellikleri Nelerdir?

Türkiye köpük sabun üreticileri tarafından el ve vücut hijyeni için üretilen sıvı el köpüğü ürünleri, ellerde hoş bir koku bırakmasının yanında, cildin Ph değerini koruyarak temizlik sunar.

Birçok ev ve umuma açık yerlerde, kalıp sabun ya da sıvı sabun yerine tercih edilmeye başlayan sıvı el köpüğü ürünleri, dispenser adı verilen aletlerle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sadece bir basım yapılarak yeterli miktarda ele gelen ürün, köpürtmeye gerek kalmadan temizlik ve hijyen sağlamaktadır. Sıvı el köpüğü ürünlerini kullanmadan önce ellerin ıslatılması ile ürünler çok daha çabuk köpüklenerek hijyen daha kısa sürede sağlanmaktadır.

Banyo ve lavabolarda kullanımı oldukça kolay olan ürünlerin, özel kartuşu sayesinde her seferinde yarım gramdan az tüketimi sayesinde hem sudan hem de üründen tasarruf sağlanmaktadır.

Sıvı El Köpüğü Saklama Koşulları Nedir?

Türkiye köpük sabun üreticileri tarafından belirli kurallarda saklanan sıvı el köpüğü ile daha hijyen ve sağlıklı temizleme gerçekleştirilmektedir. Fabrika, hastane, kurum ve kuruluşlar, okullar, fabrikalar sıvı el köpüğü ile hijyene ve temizliğe kavuşmaktadır.

Normal sıvı sabunlara göre çok daha ekonomik olan sıvı el köpükleri; güneş görmeyen, kuru ve serin ortamlarda saklanmalıdır. En fazla iki bidon şeklinde korunabilecek ürünler, donmaya karşı da korunmalıdır.

Neden Sıvı El Köpüğü Tercih Edilmelidir?

Kalıp sabunların artık çok fazla rağbet görmediği günümüzde, daha hijyenik ve sağlıklı el ve vücut temizliği için sıvı el köpüğü tercih edilmektedir. Fabrikalarda, hastane ve okullarda, restoran ve otellerde; özel dispenser aleti ile rahatlıkla kullanılabilen sıvı el köpüğü ürünler, 0.5 gramıyla eller daha hijyenik ve temiz olmaktadır.

Su tasarrufu sağlamasının yanında, cildi koruyan ve nemlendiren özelliği ile de tercih edilen sıvı el köpüğü ürünleri, cildin Ph değerini de bozmamaktadır. Daha hijyenik ve sağlıklı temizlik için, kendi bünyesinde üretim yapan bir firma olan www.fim.com.tr adresine giriş yaparak Fimmy ürünlerini tercih edebilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya