0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sabun Fabrikaları Üreticileri Ankara

Sabun Fabrikaları Üreticileri Ankara

Sabun Fabrikaları

Sabun fabrikaları son dönemlerde kişisel temizliğin öneminin anlaşılması ve birçok kişinin temizliğe yönlenmesi nedeniyle üretimlerini aktarmışlardır. Sabun fabrikalarında yoğun mesailer ile yeni nesil sıvı sabunlar, köpük sabunlar, alkol bazlı el temizleyici ürünler ve daha birçok ürün üretilmektedir. Bu ürünler hem piyasada çok rağbet gördüğü için hem de birçok avantajı olduğu için üretilmektedir.

Sabun sıvı sabun üreten fabrikalar arasında kaliteli ve uygun fiyatlı üretmiş olduğu ürünleri ile tanınmaktadır. Dünya Sağlık Örgütünün onay vermiş olduğu alkol bazlı el temizleyici dezenfekte malzemelerini esas alarak üretimi yapmakta olan firmamız topluluğun bulunmuş olduğu tüm yerler için toptan sıvı sabun köpük sabun tedariği sağlamaktadır.

Sabun Fabrikaları Ankara

Ankara merkezli firmamız üretmiş olduğu ürünleri toptan pazarlamakta ve alıcılarına Türkiye’nin neresinde olursa olsun ürünlerini ulaştırmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız hatırımız kapasitesiyle vardiyalı sistemde yoğun bir şekilde sabun ve sabun türevlerini üretmeye devam etmektedir. Bitkisel ve hayvansal içerikler kullanılarak doğallığın arttırıldığı sabun çeşitleri vücudumuza zarar vermediği gibi vücudumuzun nem dengesini de korumaya yardımcı olmaktadır.

Sağlamış olduğu birçok faydasının yanında sabun fabrikaları arasından olarak özellikle üretim yapanlardan biri olan firmamız alkol bazlı ev temizleyici ile her türlü zararlı bakteriden kolaylıkla temizlenebilmenizi sağlamaktadır. Üstelik içeriğindeki nitkisel ve hayvansal yağlardan dolayı çok kullanılmasından kaynaklı deride tahriş veya farklı zararlar söz konusu değildir.

Sabun Ve Deterjan Fabrikaları

Firmamız Fim Global olarak geniş bir ürün yelpazesi ile insanların temizlik sektöründeki birçok gereksinimi karşılanmaktadır. Bu kapsamda firmamız köpük sabun çeşitleri sabun kartuş çeşitleri alkol bazlı hijyenik el temizleyici spor ayakkabısı temizleyici gibi insan hayatında sık kullanılan ve çok gerek duyduğu malzemeler üretilerek Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilere sunulmaktadır.

Firmamız genel olarak Otel yurt okul fabrika ve benzeri toplulukların bulunduğu ve hijyenin sağlanması için yoğun olarak sabun ve el temizleyicileri tüketildiği alanlara hitap etmektedir. Firmamız tamamı ile sabun fabrikaları arasında çeşitli ürün yelpazesi bulunduran bir üretim kapasitesine sahiptir. Bu yönüyle de Türkiye’nin her yerine sağlıklı sıvı sabun ve köpük sabun ile beraber bir şok temizlik ürünün ulaşmasına sağlamaktadır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya