0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Toptan Sıvı Sabun Markaları

Toptan Sıvı Sabun Markaları

Toptan Sıvı Sabun Markaları

Toptan sıvı sabun markaları arasında kendini geliştirmesi nedeniyle ürünlerinden memnun bırakan firmamız geniş yer bulmaktadır. İlkeli üretim kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde firmamız ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmaktadır. Son zamanlarda sıvı el sabunu köpük sabun dezenfektan kolonya alkol bazlı temizleyiciler yoğun olarak talep görmektedir.

Talep doğrultusunda firmamız kapasitesini arttırarak Türkiye’nin dört bir yanındaki sıvı sabun köpük sabun alkol bazlı el temizleyici ürünlerin kapsamını ve sayısını arttırmıştır. Bu nedenle Türkiye’nin dört bir yanına toptan sıvı sabun tedariği sağlamaktadır. Otel, okul, kamu kurum ve kuruluşları, ticarethaneler, fabrika ve benzeri işyerlerine hem uygun hem de kaliteli sıvı sabun çeşitleri sunulmaktadır.

Toptan Sıvı Sabun

El hijyeninin sağlanması gereken kalabalık ortamlarda toptan sıvı sabun markaları özenle seçilmelidir. Düşük kalitedeki sıvı sabunları ev temizliğinde yetersiz kalacağı buna bağlı olarak da bulaşı riski olan hastalıkları tehlikeli bir seyir izleyerek ellerdeki temizliğin yeterli olmaması nedeniyle kişiden kişiye bulaşmasına neden olabilmektedir.

Sizlerde birbirinden avantajlı ürünlere Fim Global garantisi ile ulaşabilirsiniz. Hayvansal ve bitkisel içerikleri sayesinde insan vücuduna zarar vermeyen formda üretilmekte olan tapu çeşitlerimiz aynı zamanda kullanacağınız alanlara özel aparatlarla sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz fabrika gibi topluluk alanlarında depo hazneli çoklu sabunluk sistemleri firmamız tarafından kurulabilmektedir.

Toptan Sıvı Sabun Fiyatları

Geçmişten günümüze miras olarak gelen sabun geçmişte kalıp halindeyken günümüzde sıvı hata köpük formunda bulunmaktadır. Kalıp sabunlara göre çoklu ortamlarda daha hijyenik ne daha pratik kullanım imkanı sağlayan sıvı ve köpük sabuna beraberinde başka faydaları da taşımaktadırlar. Özellikle hem sabun israfının hem de su israfının önüne geçmesi nedeniyle kalırsa bunlara göre sıvı sabunların kullanılması ve çok kesince tavsiye edilmektedir.

Firmamız sıvı sabun konusunda kaliteden ödün vermeden farklı formlarda ve farklı içeriklerde sabunlar hazırlamaktadır. Bu ürünler arasında alkol bazlı hijyenik el temizleme sabunları da bulunmaktadır. Ürün içerikleri değiştikçe ürünü fiyatları da değişmektedir. Toptan sıvı sabun markaları arasındaki rekabetten dolayı fiyatlarla beraber kaliteden ödün verebilmekteyken firmamız kalitesinden ödün vermeden toptan sıvı el sabunu alımlarına artı iskonto ile piyasanın en uygun, en kaliteli ürünleri ile sizleri buluşturmaktadır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya