0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Aparatı Satın Al

Köpük Sabun Aparatı Satın Al

Köpük Sabun Aparatı

Köpük sabun, sabunun pompalanması esnasında havayla temas ederek bu sayede köpük formunda gelen sabun çeşididir. Son zamanlarda yoğun ilgi gören köpük sabun diğer sabunlara nazaran daha çok tercih edilmektedir. Başta alışveriş merkezleri ardından lokantalar, cafeler ve bu tarz iş yerlerinde yoğunlukla kullanılan köpük son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Temizliği seven kişilerin, hasta bakılan ve hayvan beslenen evlerde hijyenik olması nedeniyle tercih edilen bu sabun içerisinde bulunan köpük sabun aparatı sayesinde sıvı formdan köpük formuna dönüşmektedir. Çocukların bulunduğu evlerde sıklıkla tercih edilen köpük sabunlar, maddi olarak da tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Köpük Sabun Kartuşu Çeşitleri

En çok tercih edilen sabun çeşidi olan köpük sabunlarda ürünün kontamine olmadan saklanması adına kartuş köpük sabun bulunmaktadır. Hijyenik bir kullanım sunan köpük sabun kartuşları bin mililitreden başlayan kapasiteler ile üretilerek satışa sunulmaktadır. Köpük sabunlarda köpürtücü içeren dağıtıcı sistemler bulunmaktadır. Bu nedenle bu sabun türü için kartuş seçimi yaparken sabunun çeşidi de önemli olacaktır. Diğer bir köpük sabun kartuş çeşidi olan fotoselli kartuş köpük sabunlarda ise herhangi bir temas olmadan dağıtıcı el sensörü ile çalışmaktadır. Bu sayede hijyen koşulları daha iyi bir şekilde sağlanmış olur ve herhangi bir temas gerçekleşmemesi ile de daha içe sinen bir dezenfeksiyon gerçekleşmiş olur.

Köpük Sabun Kartuşları

Köpük sabun kartuşları özellikle kalabalık yerlerdeki lavabolarda hijyeni sağlamak amacıyla tercih edilen bir sistemdir. Hijyenik bir dezenfeksiyon sağlamasının yanında masraftan da tasarruf etmenize neden olan bu kartuşlar sayesinde kutunun içerisinde yer alan sıvı sabun, hava ile temas ederek köpük haline gelmekte ve dışarıya da köpük formunda çıkmaktadır. Çocuklar için de yoğunlukla tercih edilen köpük sabunlar, kartuş kısmı sayesinde istenilen köpük formuna ulaşmaktadır. Yumuşak bir dokusu bulunan bu sabunlar, elde her yere daha kolay bir şekilde ulaşarak derinlemesine temizliği de sağlıyor. Son zamanlarda yoğun bir ilgi gören köpük sabunlar, diğer sabun çeşitlerine olan ilgili geride bırakarak yeni çeşit ve modelleri ile de piyasada yer alıyor.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya