0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Alışveriş Merkezleri İçin Köpük Sabun

Alışveriş Merkezleri İçin Köpük Sabun

 Alışveriş Merkezleri İçin Köpük Sabun

Alışveriş merkezlerinde yeme-içme alanları dışında en çok kullanılan bir diğer bölge de lavabolardır. Bu nedenle bir alışveriş merkezi konumunu korumak adına bu alanın her zaman temiz tutulması gerekmektedir. Alışveriş merkezleri için daha ekonomik olan ve daha sağlıklı olan sıvı köpük sabunlar da bu noktada kişiler için bir temizlik kaynağı olmaktadır. En çok dikkat edilen noktalardan olan sabun kullanımında dokunmadan bir sıvı köpük sabun kullanımı herkes için en iyi temizleme işlemidir.

Alışveriş Merkezlerinde Temizlik

Kişi sayısının en fazla olduğu yerlerden birisi de alışveriş merkezleridir. Bu alanlarda çalışanlar ve günlük kullanıma bağlı olarak en yoğun kirin ve sağlıksız ortamın bulunduğu bölge alışveriş merkezleridir. Bu nedenle alışveriş merkezleri için köpük sabun kullanımı, sürekli temizlik işlemi yapılmalıdır. Sıvı köpük sabun el temizliğinde daha iyi bir temizleme sağlamaktadır.

Sıvı Köpük Sabun

Sabun köpürmesi için geçen süre ve akan su miktarı işletmeler için uygun değildir. Bundan yola çıkarak hazırlanan sıvı köpük sabunlar, direkt olarak köpük formunda geldiği için su kullanımını en aza indirmektedir. Bu sayede işletme de ekonomik açıdan rahat ederken aynı zamanda temizlik de etkili bir şekilde sağlanmış olur. Fim tarafından üretilen sıvı sabunlar, kişilerin sağlığı açısından önem taşımakla birlikte daha iyi bir kullanıma sahiptir.

Köpük Sabun Avantajları

Köpük sabun yapısı gereği bir sıvı sabundur. Ancak formu nedeniyle sıvı köpük sabun adı ile anılmaktadır. Fim tarafından üretilen bu sabunlar köpük halinde ele gelir ve normal sıvı sabunlardaki gibi sabun köpürtme sürecini en aza indirir. Bu süreç içerisinde akacak olan su miktarını da azaltan sıvı köpük sabunlar, kullanıcısına da zamandan kazandırmaktadır. Alışveriş merkezleri gibi sık kullanılan ve her daim kalabalık olan mekânlarda sıvı köpük sabun kullanımı bu nedenle önemlidir. İşletme ve müşteriler bu durumdan ekstra kazançlı çıkmaktadır. Alışveriş merkezleri için köpük sabun kullanımı işletme de daha iyi bir hijyen ortamı yaratılmasına da yardımcı olacak bir etmen olarak kendini en iyi şekilde gösterecektir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya