0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Sabun Köpük Makinası 2020 Fiyatları

Sıvı Sabun Köpük Makinası 2020 Fiyatları

 

Sıvı Sabun Köpük Makinası 2020 Fiyatları

 

Sıvı köpük sabun makinesi, hijyenik, anti bakteriyel, ekonomik ve konsantre sıvı köpük sabunlar için kullanılan bir makine ve aparattır. Plastik ya da paslanmaz çelikten üretilen bu makineleri hem sıvı sabun hem de sıvı köpük için kullanabilmekteyiz. Sıvı sabunun içerisine 2/3 oranında su eklerseniz sıvı köpük sabun elde edebilirsiniz yani doğru ölçüde kullanılan sıvı sabun ve su ile sıvı köpük elde etmek mümkün ve bunda sıvı köpük makinesi önemli. Sıvı sabun köpük makinası 2020 fiyatları ile tüketicinin kullanımına hazır.

Sıvı Sabun Köpük Makinası 2020 Fiyatları ile tercih ediliyor

Köpük sabunlar farklı şekillerde korunabilir ve saklanabilir. Köpük sabun türleri için sabunluk tipi aparatlar oldukça idealdir. Ancak daha hijyenik bir ortam için sabunluk tipi doğru bir aparat olmayacaktır, daha hijyenik ortamlar için sensörlü sıvı sabun köpük makinası kullanılmalıdır.

Çünkü sensörlü aparata elinizi değirmenize gerek yok sadece eli makinenin algılaması yeterli. Bu aparatlar okul ve hastane gibi hijyenin çok önemli olduğu toplu alanlar da kullanılması gereken aparatlardır çünkü her ne kadar hijyenik olsa da sabunluk tipi aparatlara daha önce kimin dokunduğunu bilemezsiniz. Herhangi bir ortama temas etmeden kişilerin doğru bir temizleme işlemi yapması etkili bir şekilde sağlandığı için daha fazla hijyen gerektiren alanlarda köpük sabun için sensörlü aparatlar en iyisi olacaktır. Sıvı sabun köpük makinası 2020 fiyatları ile tercihinize sunuldu.

Köpük sabunun kullanım alanı arttı

Sıvı sabun köpük makinesi 2020 fiyatları oldukça uygundur. İçerisindeki sıvı temizlik ürünün damlamasını ve sızdırmasını önler, görünümü ile estetik olan sıvı sabun köpük makinesinin içerisinde alkol jeli, sıvı temizlik ürünü ve dezenfektanı uygulayan sabun tüpleri vardır hava ile bu maddeler sabun pompası ile karışır ve köpük kartuşları ile de köpük elde edilir. Sıvı köpük sabunlarının kullanım alanları hayli geniştir, birçok ev hanımı yalnız kişisel temizlikte değil birçok alanda köpük kullanmaktadır örneğin mutfak tezgâhı ve banyolar buralarda ki birikintiler ve su damlacıklarının köpük ile temizlendiğini keşfeden kadınların dışında erkeklerde köpük sabunu farklı bir alanda keşfettiler, tıraşlarında sıvı köpük kullanan beylerin sayısı az değil.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya