0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Bidon

Köpük Sabun Bidon

Köpük Sabun Bidon

Son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız ve artık pek çok kalabalık yerlerin lavabolarında yer alan köpük sabunlar, doğada kolayca çözünebilen, çevreye karşı duyarlı bir ürün olarak piyasada yer almaktadır. İçeriğinde gliserin ve yağ bulunan köpük sabunlar, hijyen sağlamasının yanı sıra cildinizin nemlenmesini de sağlamaktadır. Köpük sabun bidon şeklinde de satılmakta ve piyasadaki farklı miktarlardaki sabunlar, uygun bidonlara konularak satışa sunulmaktadır. El hijyeninin tamamen sağlanması adına kaliteli firmaları tercih etmenin büyük bir önemi bulunmaktadır. Farklı pek çok markanın köpüklü el sabun ürünleri bulunurken sabun tercihinde öncelik daima markanın yaptığı iş ile adını duyurmuş ve kaliteli ürünler üretmesidir.

Carpex Köpük Sabun Dispenseri

Kaliteli köpük sabun üreticilerinden olan ve adını tüm dünyaya duyuran Carpex köpük sabun dispenserini piyasaya sunmuştur. Yeni ve estetik bir tasarıma sahip olan bu ürün, 4 adet kalem pil ile çalışmakta ve 1000 ml kapalı poşet sistemi ile %1 00 hijyen sağlamaktadır. 1 defada 1 mililitreye kadar köpük seviyesi olan Carpex köpük sabunun 1000 ml kartuş hacmi bulunuyor. Ph değeri yaklaşık olarak 5.5 olan bu köpük sabun, E vitamini içermesi ile de yoğun ilgi görmektedir. Pilinin azalması sonucunda pil düşük seviyede uyarısı veren Carpex köpük sabunun hazneli ve kartuşlu kullanımı da bulunuyor. Hijyeni tamamen sağlayan bu köpük sabunun farklı çeşitleri de bulunmaktadır.

Carpex Köpük Sabun Makinesi

Sensörlü bir ürün olması nedeniyle elle herhangi bir temas gerektirmeyen Carpex köpük sabun makinesi, %100 hijyen koşullarını sağlayarak daha temiz bir fırsat sunuyor. Piyasada en çok tanınan köpüklü sabun markası olan Carpex, estetik tasarımı ile de şık bir görsellik katıyor. Çoğunlukla kalabalık yerlerde tercih edilen sensörlü köpük sabun makineleri, ellerinizin herhangi bir yerle teması olmadan mükemmel hijyene ulaşmasını sağlıyor. Çocukların da severek ellerini yıkamalarını sağlayan bu ürün ile küçük çocuklarda el yıkama alışkanlığını kazandırmak artık çok daha kolay. El hijyenin pandemi sürecinde ne kadar önemli olduğunu gördük ve bu nedenle de Carpex köpük sabun makinesi maksimum hijyen fırsatı ile karşımıza çıkıyor.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya