0532 251 22 95
Facebookİnstagram

En İyi Köpük Sabun Markası Hangisidir?

En İyi Köpük Sabun Markası Hangisidir?

 

En İyi Köpük Sabun Markası Hangisidir?

Köpük sabunlar içeriğinde kullanılan maddeler ile birbirinden ayrılmaktadır. Hassas cildiniz olsun olmasın bazıları en dayanıklı ciltlerde bile felaket sonuçlar verebilmektedir. Bu sebeple bilindik markaların tercih edilmesi gerekmektedir. Firmamız köpük sabun ve diğer hijyenik ürünleri kalite standartları eşliğinde üretmektedir. Her bir üretim aşaması test edilmiş ve kullanılan formülün sağlığa uygunluğu gözden geçirilmiştir. Yüz temizleme için de üretilmekte olan köpük sabunlarımız yüz, el ve vücut için kullanılacak bölgeye göre farklı hassasiyetlerde üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti esas olup her geçen gün kendini geliştirmekte olan firmamız en iyi köpük sabunları üreten firmalardan birisi olarak gösterilmektedir. Ekstra hijyene gereksinim duyulduğu bazı iş kollarında özel olarak kullanılan köpük sabunlar ve temizleyiciler de üretilmekte olup her ihtiyaca cevap verilmektedir.

Evde Köpük Sabun Nasıl Hazırlanır?

Köpük sabunlar firmamızca tescilli formülü kullanılarak imal edilmektedir. Sağlık açısından herhangi bir risk içermemekte olup gerekli sertifikalara sahiptir. Yıkama ardından yumuşak bir cilt bırakan ürünlerimiz herhangi bir tahrişe sebep olmamaktadır. Tüm bu özelliklerini formülünden alan köpük sabunlar hint yağı, Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağından üretilen kastil sabundan üretilmektedir. Evde kendi köpük sabunlarını yapanlar özellikle sıvı kastil sabunu kullanmakta ve Thieves yağı ile karıştırmaktadır. Su ile buluşturulan karışım uygun bir köpük sabun pompası yardımıyla istenen köpük formunu almaktadır.

Köpük Sabun Yeterince Temizlik Sağlar Mı?

Köpük sabunların yeterince temizlik sağladığından emin olmak için güvenilir bir marka olduğundan emin olmak gereklidir. Merdiven altı çoğu marka kişilere ucuz fiyatlara kalitesiz ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin iyi köpürmesi kişiyi yanıltmakta olup uzun vadede cildin katmanlarını inceltebilir ve çeşitli alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Bu gibi etkiler cilde ciddi zararlar vermekte olup aynı zamanda hijyen konusunda büyük risk oluşturmaktadırlar. Hastalık ve salgınlardan korunmak adına firmamızca üretilen köpük sabunlar oldukça etkilidir. Anti bakteriyel içeriklere sahip olan çeşitleri ile tam koruma sağlamaktadır. Bu noktada kaliteli bir köpük sabun üreticisi olan firmamızı tercih ederek siz ve sevdiklerinizi salgın ve çeşitli hastalıklardan koruyabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya