0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpüklü Sıvı Sabuna Ulaşabilirlik

Köpüklü Sıvı Sabuna Ulaşabilirlik

Köpüklü Sıvı Sabuna Ulaşabilirlik

Bir şirketin belki de hijyen konusunda en önemli ihtiyaçlarından birisi olan sıvı sabunun sürekli bir şekilde temin edilebilir olması gerekmekte. İnternet üzerinden alışveriş sayesinde telefon görüşmeleri ve herhangi bir diyaloğa gerek kalmadan istenilen seviyedeki sıvı sabuna ulaşılabiliyor. İnternette toptan sıvı sabun ve sıvı sabun al kelimelerini aratan bir kişi kolaylıkla aradığı ürüne ulaşabiliyor. Büyük küçük fark etmeksizin her şirkette insanlar birbirleri ile temas halindedir ve temas sonucu yayılabilecek hastalıkların önüne geçmek konusunda işverenler de bir katkıda bulunarak şirketleri için yüksek kaliteli köpüklü sıvı sabuna çevrimiçi olarak rahatlıkla ulaşabilirler. Çalışan sağlığı açısından büyük bir öneme sahip olan bu ürünün teminatı internet aracılığı ile çok kolay bir hale gelmiştir.

Köpüklü Sıvı Sabun Nedir?

Sıvı köpük sabun normal sıvı sabunun köpük haline gelmiş ve içerisine eklenen kremler sayesinde cildi iyileştiren halidir. Köpüklü sıvı sabun yapısı itibariyle kalıp sabunlara göre daha hijyeniktir, kalıp sabunlara sürekli temas edilmesi sebebiyle su ile akıp gitmesi gereken bakteri, virüs artıkları sabunun üzerine yapışır. Sıvı köpük sabunda ise böyle bir durum söz konusu değildir, otomatik veya manuel dispanser ile ele alınan sabun kullanıldıktan sonra su ile diğer sabun türlerine göre daha iyi etkileşime girerek cildinizden akıp gider ve düzgün bir kullanım sonuna eldeki bakteri ve virüs oranını %100 e yakın oranda azaltır.

Toptan Köpüklü Sıvı Sabun Maliyeti

Köpüklü sıvı sabunun maliyetinin normal sıvı sabuna ve kalıp sabuna oranla daha düşük olması sebebiyle köpüklü sıvı sabunun sabun fabrikaları arasında üretimi bir hayli artmıştır. Bunun sonucunda zaten normal sıvı sabuna göre daha uygun fiyatlı olan köpüklü sıvı sabunun fiyatı tüketici açısından çok makul seviyelere düşmüştür. Standart ve anti bakteriyel olarak ayrılabilen köpük sabun toptan alımda normal sıvı sabuna göre çok daha ekonomiktir. Örneğin aynı miktarda normal ve köpüklü sıvı sabun arasında yaklaşık olarak 3 kat fiyat farkı vardır. Bu durumda toptan alımlarda birinci tercih köpük sabun olmalıdır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya