0532 251 22 95
Facebookİnstagram

İşletmelere Tasarruf Ettiren El Yıkama Sabunu

İşletmelere Tasarruf Ettiren El Yıkama Sabunu

 

İşletmelere Tasarruf Ettiren El Yıkama Sabunu

Eller gün içerisinde her yolla bakteri alımı yapmaktadır. Alınan bakteriler ciddi hastalıklara yol açabilecek şekilde bakteriler olabilir. Bu nedenle ellerin sıkça ve iyi bir şekilde yıkanması önemlidir. Ancak bu yıkama işlemleri sırasında sabun kullanımı ve su kullanımı oldukça fazladır. Bu nedenle işletmeler kendi içerisinde tasarruf edememektedir. İşletmelere tasarruf ettiren el yıkama sabunu ise tüm işletme kapsamında gerekli olan işlemleri en aza indirerek sağlar.

El yıkama Köpüğü Nedir?

Kalıp sabun, sıvı sabun ve en son olarak el yıkama köpüğü kullanımı yaygınlaşmıştır. El yıkama köpüğü genel olarak bakıldığında, sıvı sabun formunda olan ancak köpük yapısı nedeniyle bu isimle adlandırılan bir temizleme aracıdır. Köpük formu su kullanımı ve sabun kullanımı açısından oldukça önemli bir fark oluşturmaktadır. Bu sayede işletmeler için bir tasarruf dönemi başlarken kişiler de en iyi şekilde el yıkama işlemini gerçekleştirecektir.

El yıkama köpüğü, diğer sabunlara göre daha iyi bir temizlik sağlar. Bu durumu yapısı nedeniyle kazanırken, aynı zamanda kişiler için daha iyi bir temizleme çeşitlerinden biridir.

Nasıl Tasarruf Edilir?

El yıkama işleminde su ve sabun kullanımı oldukça fazladır. Bu durum ev içinde, işletmeler içinde önemlidir. Tasarruf işlemlerinde ilk olarak sudan kısılması daha iyidir. Bu durumu ortaya çıkarmak için el yıkama köpüğü kullanımı etkili olacaktır. İşletmelere tasarruf ettiren el yıkama sabunu, köpük formu nedeniyle uzun süren köpürme işlemlerine gerek kalmadan direkt olarak el temizliği gerçekleştirecektir. Bu sırada su akmayacak ve sudan da tasarruf edilecektir.

Köpük Formu Ne Kadar Dayanır?

Bazı köpük formundaki sabunların zaman içerisinde sıvılaştığı ve yapısal formunun bozulduğu gözlemlenmiştir. Fim tarafından üretilen el yıkama köpüğü uzun zamanlar geçmesine rağmen içerisindeki köpük formunu bozmayacaktır. Bu sayede işletmelere tasarruf ettiren el yıkama sabunu kapsamında aralarında en iyisi olarak kendini göstermektedir. Tasarruf etmek kolay bir işlem değildir ancak ilk olarak su ve sabundan tasarruf ederek sizlerde işletmelerinizde doğru bir tasarrufa geçebilirsiniz. Köpük formu ile birlikte uzun süren bir tasarruf dönemi sizleri bekliyor.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya