0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Ve Aparatları

Köpük Sabun Ve Aparatları

 

Köpük Sabun Ve Aparatları

Ev, iş yeri, alışveriş merkezi, okul gibi her alanda sabun kullanımı belirli aparatlarla sağlanmaktadır. Bu aparatlar kendi içerisinde farklı şekillere ayrılmaktadır. Köpük sabun için kullanılan aparatlarda bu alanda farklılık göstermektedir. Her sabun tipi için ayrı olan bu aparatlar da köpük sabun için doğru bir aparat seçimi önemlidir. Kullanım ve temizleme açısından iyi bir yere sahip olan köpük sabunlar, her alanda doğru ve etkili bir temizliği de garanti etmektedir.

Sabunluk Tipi Aparat

Köpük sabunlar farklı şekillerde korunabilir ve saklanabilir. Bu nedenle sabunluk tipi aparatlar köpük sabun türleri için oldukça idealdir. Ancak daha hijyenik bir ortam için sabunluk doğru bir aparat olmayacaktır. Bu tip sabunluk doğru temizliği yapılması halinde her alanda kullanılabilir. Bunun dışında daha hijyenik ortamlar için sensörlü kullanılmalıdır.

Sensörlü Aparat

Köpük sabunlar ya da sıvı sabunlar için kullanılan sensörlü aparatlar, elinizi uzatmanız halinde el algılanır ve sensör devreye girerek sabun çıkartılır. Bu sayede herhangi bir temas olmadan elinizi yıkamanız mümkündür. Bu tarz aparatlar okul ve hastane gibi alanlarda kullanılması gereken aparatlardır. Herhangi bir ortama temas etmeden kişilerin doğru bir temizleme işlemi yapması etkili bir şekilde sağlandığı için daha fazla hijyen gerektiren alanlarda köpük sabun için sensörlü aparatlar en iyisi olacaktır.

Köpük Sabun Doğru Bir Temizleme İşlemi Midir?

Köpük sabun günümüzde sıvı sabun ya da kalıp sabun gibi güven teşkil etmemektedir. Ancak köpük sabunlar diğer sabunlara göre daha hızlı ve daha iyi bir temizleme işlemi gerçekleştirir. Sabun yapısına bakıldığında diğer sabunlarla aynı yapıda olmasından dolayı temizleme işleminde herhangi bir sorun olmayacak aksine daha iyi temizleme yapacaktır.

Köpük sabun aynı zamanda tasarruf anlamına da gelmektedir. Sabunun doğasından kaynaklı olarak, kirler çevrelenir ve su ile etkileşiminde ortadan kaldırılır. Ancak köpük sabunda diğer sabunlar gibi uzun süre köpürtme işlemi yapılmasına gerek yoktur. Hızlı bir işlem olması nedeniyle köpük sabun da, daha az kullanım ve daha kolay bir temizlik işlemi yapılmaktadır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya