0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Ankara Köpük Sabun Üreticileri

Ankara Köpük Sabun Üreticileri

 Ankara Köpük Sabun Üreticileri

Ankara köpük sabun üreticileri arasında kendine haklı bir yer edinen Fimmy ürünlerinin üreticisi olan firmamız, sıvı el sabunu üretiminde yılların vermiş olduğu deneyimi ve uzmanlığı sürdürerek hizmet vermektedir.

On yılı aşkın süredir verdiği dış ticaret ve lojistik deneyimine, kendi bünyesinde üretmeye başladığı el ve vücut hijyen köpüğü ürünleri ile devam eden firmamız, ISO 9001:2008 kalite belgesini de alarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Neden Fimmy Köpük Sabun Tercih Edilmelidir?

Ankara köpük sabun üreticileri içinde yer alan firmamızın ürettiği Fimmy köpük sabunun tercih edilmesinin birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Kalıp sabun ya da sıvı el sabunu ürünleri yerine, daha hijyenik ve sağlıklı temizliğin sağlandığı ürünlerimizi, çocuklarınız bile güven içinde kullanarak, el yıkama alışkanlığı kazanmaktadır.

Özellikle küçük çocukların park ve bahçelerde oynadığı zamanlarda, el hijyenlerini sağlamak oldukça zordur. Fimmy köpük sabun çantada taşınabilir ürünleriyle, çocuklarınızın el hijyenini sağlayabilirsiniz.

Umuma açık yerler olan hastaneler, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi yerlerde tuvaletlerde sıvı el sabunu yerine Fimmy köpük sabun ile hem sudan tasarruf edebilir hem de ellerinizde kalıntı bırakmadan, el hijyenini ve temizliğini sağlamış olursunuz.

Fimmy Köpük Sabun Ürünleri Nelerdir?

Ankara köpük sabun üreticileri tarafından üretilen ve aralarında firmamızın da bulunduğu Fimmy ürünlerimiz, birbirinden farklı alanlarda kullanılmaktadır. Köpük sabun aparatları ile de satın alabileceğiniz ürünlerimizi, yedek kartuş setleriyle de kullanabilirsiniz.

·         Set üstü köpük sabun

·         Çanta tipi köpük sabun

·         Kullan at köpük sabun

·         Duvar dispenseri köpük sabun

·         Ankastre köpük sabun

·         Fimped

Beyaz, siyah, inox ve varak kaplama duvar dispenseri ürünlerimiz, ergonomik yapıya sahiptir. Duvar ve seramiklere kolay montaj yapılabilmektedir. Şıklığı ve kullanışlı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Köpük Sabun Nerelerde Kullanılır?

Köpük sabun kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle hanımların ve çocuklu kadınların sıklıkla çantalarında bulundurmaları açısından, çanta tipi köpük sabun kullanımı oldukça yaygındır.

Umuma açık birçok yer bulunmaktadır. Okullar, kurumlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, restoranlar, cafeler bu yerlerden sadece birkaç tanesidir. Bu tür mekanların tuvaletlerinde sıklıkla tercih edilen köpük sabun ürünleri için, Fimmy ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bunun için www.fim.com.tr adresimizi ziyaret ederek, tüm ürünlerimizi görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya