0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Çanta Tipi El Yıkama Köpüğü

Çanta Tipi El Yıkama Köpüğü

 Çanta Tipi El Yıkama Köpüğü

Temizlik için mendil, ıslak mendil gibi her ürün sürekli çanta içerisinde yer almaktadır. Ancak başka parçalarda çantalarda yer alarak temizliğe katkıda bulunmaktadır. Hijyen açısından kullanılan jeller bunlardan biri iken ellerinizi daha iyi bir şekilde kendi güvendiğiniz bir sabun ile temizlemeniz daha doğru olacaktır. Çanta tipi el yıkama köpüğü ile bunu sağlamanız oldukça mümkündür. Her alanda temizlik sizlerle birlikte olacak ve her an elleriniz tertemiz kalacaktır.

Çanta Tipi Nedir?

El yıkama köpüğü kullanımı açısından her alanda kullanılmaktadır. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir sabun türü olan el yıkama köpükleri, temizlik açısından büyük bir temizleme sunmaktadır. Çanta tipi de köpük sabunların küçültülerek çanta içerisinde fazla yer kaplamayacak şekilde üretilmesi işlemine denmektedir. Çanta tipi kullanım diğer kullanımlara göre her zaman yanınızda olacağı için elleriniz için hijyeni her alanda sağlamanız mümkün olacaktır. Bu sayede hijyeni hep yanınızda taşıyacaksınız.

El Yıkama Köpüğü

El yıkama işlemlerinde sabun kullanımı sıkça yapılmaktadır. Ancak sabunlar genel olarak eli kurutmakla bilinirler. Bu nedenle sıvı sabun kullanımı daha yaygındır. Son dönemlerin gözdesi olan el yıkama köpüğü de bu noktada daha iyi bir temizleme ve kullanım sağlayan bir sabun çeşididir. Çantanızda taşıyabileceğiniz bir küçük el yıkama köpüğü ile de hijyeninizi her zaman artırabilirsiniz.

Daha Tasarruflu Temizlik

Temizlik yapılırken su kullanımı ve sabun kullanımı sıkça yapılan bir işlemdir. Ancak bunların kullanımı her zaman oldukça fazla yapılmaktadır. Bu nedenle el yıkama işlemlerinde su kullanımı her geçen gün daha fazla artmaktadır. El yıkama köpüğü bu durumun önüne geçmek adına köpük formu ile iyi bir temizlik sağlar. Temizliğin yanı sıra su kullanımını da en aza indirerek hem sabundan hem de sudan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu sayede el yıkamak artık sizler için fazla harcama değil bir tasarruf dönemi olacaktır. Her an yanınızda taşıyabileceğiniz çanta tipi el yıkama köpüğü ile de her an tasarruf yapabilirsiniz. Fim ile üretilen el yıkama köpüğü sizlere daha hijyenik ortamlar sağlayacaktır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya