0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kullan At Sabun Nedir?

Kullan At Sabun Nedir?

Kullan At Sabun Nedir?

Günümüzde her şey eskiye oranla daha çabuk ve daha bilinçsizce tüketiliyor. İhtiyaç fazlası alınan ürünler, gereksiz yapılan her harcama şirketlerin ve şahısların ekonomilerine farkında olmaksızın zarar veriyor. Bu malzemelerin en başında gıda maddeleri gelse de bunu temizlik ve hijyen malzemeleri takip ediyor. Bu noktada hayatımıza kullan at temizlik ürünleri geliyor. Şehirden uzaktaki bir çalışma alanının sahibi olduğunuzu düşünün ve sabuna ihtiyacınız var bu çalışma alanı yaklaşık 1 ay kullanılacak ve ihtiyacı belirlemek zor, artan malzemeyi geri götüremezsiniz, bu durumda devreye kullan at köpüklü el sabunu giriyor. Her bir kullan at sabun dispanserinin kullanım süresi yaklaşık olarak belli olduğu için ihtiyacınız kadar alabilir, artan ürün olur ise rahatlıkla sonraki çalışmaların yapılacağı yere taşıyabilirsiniz.

Köpüklü Sıvı Sabun Ne Kadar Etkili

Güzel, ama bizim çalışma ortamımız nedeniyle güçlü bir sabuna ihtiyacımız var, yoğun yağ ve kiri kolayca temizleyebilmeli diyorsanız, köpüklü el sabunu kendi içerisinde kategorilere ayrılmıştır. Normal ev tipi kullanıma sahip sabunlar olduğu gibi sanayi tipi yüksek çözücülüğe sahip köpüklü sabunlar da vardır. Peki, bu yüksek çözücülüğe sahip köpüklü el sabunu cilde ve insan sağlığına zararlı mı? Kesinlikle, hayır. Bu tarz temizlik ürünleri piyasaya sürülmeden önce birçok farklı kontrolden geçmektedirler. Piyasaya sadece onaylı, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler çıkabilir.

 Köpüklü Sabunun Faydaları

Köpüklü sıvı sabun diğer sıvı sabunların aksine cildi kurutmak yerine, nemlendirir ve canlandırır. En iyi sıvı sabun demek, cilde en çok etki edip bütün zararlı organizmaları vücuttan uzaklaştıran sıvı sabun demektir. Köpük yapısı itibariyle cildimizdeki gözle görülemeyen yarıklara normal sıvı sabuna oranla daha iyi nüfuz edecek ve daha üst düzeyde bir hijyen sağlayacaktır. Ayrıca köpüklü sıvı sabunun bunca yararına ve etkisine rağmen diğer sabunlara oranla daha düşük maliyete sahip olması nedeniyle sabuna vereceğiniz paranın daha az olmasını sağlayacaktır. Düşük maliyeti ve yüksek etkisi ile köpüklü sıvı sabun kişilerin veya firmaların temizlik konusunda şüphesiz ilk sıradaki tercihi olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya