0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpüklü El Sabunu Kullanımının Şirketlere Faydaları

Köpüklü El Sabunu Kullanımının Şirketlere Faydaları

 Köpüklü El Sabunu Kullanımının Şirketlere Faydaları

Köpüklü el sabununun bireyselden ziyade en çok şirketlere faydası vardır. Şirketler toptan sıvı sabun alımı yaptıkları için hem ekonomik açıdan daha az etkilenecekler hem de çalışanlarına piyasadaki üst düzey temizlik malzemelerinden birini sunmuş olacaklardır. Tekrar doldurulabilir köpük sabun dispanserleri sayesinde şirketin bir kere dispanserlere harcama yapıp daha sonra yıllar boyunca sadece toptan köpüklü sıvı sabun alarak şirkette sabun için ayrılmış bütçeden büyük bir oranda kısabilirler. Bu da şirketin diğer alanlarına ayrılan bütçeyi arttıracağı gibi bu durum çalışanların şirket dahilinde daha kaliteli bir iş ortamına sahip olacağı anlamına geliyor. Daha mutlu çalışanlar, daha verimli iş demek.

Sıvı Sabun ile Köpük Sabun Arasında Nede Fiyat Farkı Fazla?

Sıvı sabun ile köpük sabun arasındaki fiyat farkının yaklaşık 3 kata dayanmış olmasının sebebi köpük sabun tam olarak ihtiyacı karşılarken sıvı sabunun yoğunluğu sebebiyle her sıkışta gereğinden fazla kullanılan bir ürün olmasıdır. Ayrıca aralarındaki maliyet farkı da bu fiyat farkının başlıca nedenlerindendir. Köpük sabun fiyatları klasik sıvı sabunun aksine, köpük sabunun içerisinde bulunan cilde yararlı kremler, nemlendiriciler ve dengeli pH değerine rağmen daima sıvı sabundan daha uygun olacaktır. Ülkemizde köpük sabun üretiminde ilk başlarda hızlı daha sonrasında ise yavaş bir artış gözlenmektedir. Bu hız artış farkının başlıca sebebi halkın köpük sabuna alışmasının yavaş olmasıdır.

Gelecekte Her yer Köpük Sabun Olacak

Önümüzdeki veriler göstermektedir ki çok uzak olmayan bir gelecekte sıvı el köpüğü klasik sıvı ve kalıp sabunu geçecek ve dünyanın her yerinde sabun denildiğinde akla köpük gelecektir. Bu konuda bu kadar kesin konuşulabilmesinin başlıca sebebi köpük sabuna bakıldığında görülen faydalardır. Bu kadar faydasına ve düşük maliyetine karşın bir ürünün piyasada tutunamaması ihtimali yok denecek kadar azdır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de düşük kaliteli ürün üretimi gizlice yavaş yavaş artmaya başlamıştır, bu noktada en büyük iş alıcılara düşmektedir. Alıcı ürünü almadan önce, ürünün geçmiş olduğu testlere bir göz atmalıdır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya