0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Taşınabilir Sabun

Taşınabilir Sabun

Taşınabilir Sabun

İnsanların zararlı organizma olan alanlara dokunmak istememeleri sonucu ortaya çıkmış olan taşınabilir sabunların çeşitli türleri vardır. Suda eriyen kâğıt sabun, taşınabilir köpük sabun bunlardan bazılarıdır. Taşınabilir köpük sabunun en büyük faydası tekrar doldurulabilir olmasıdır. Kartuş köpük sabun satın alınarak boşalan köpük sabun haznesi tekrar doldurulabilir, bu sayede tek bir taşınabilir köpük sabun haznesi defalarca kullanılır. Sonuç olarak kişiler sabunluk ve kalıp sabun gibi herhangi bir cisme temas etmeden ellerini sabunlamış olurlar. Köpük sabun fiyatları marka ve tür bazında değişebilse de piyasadaki en uygun fiyatlı sıvı sabun türü köpük sabundur.

Köpük Sabun ve Dezenfektan

Sıvı sabun köpük yağları ve kirleri sökücü etkiye sahip olduğu kadar dezenfektan etkiye de sahiptir. Yani vücudun, ellerde veya vücutta bulunan muhtemel bakteri ve virüslerden korunmasında önemli bir rol oynar. Sıvı el sabunları üzerine yapılan bir araştırmaya göre köpük sabun olarak tanıtılan sıvı sabunların, anti bakteriyel çeşitlerinin ev tipi dezenfektan olarak kullanılabileceği öne sürülmüştür. Bu konu hakkında düşünüldüğü zaman bir yargıya varmak pek te uzun sürmüyor. Ellerdeki zararlı organizma faaliyetlerini %99 oranında azaltan ve sağlığa zararlı olmayan bu anti bakteriyel ürünün tek kullanım alanı el yıkamak ve lavabolar değildir. Aynı zamanda çeşitli modelleri ile köpüklü sıvı sabunlar banyolarda, mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilirler.

Köpük ile El Yıkama

Köpük ile el yıkama ilk başta insanlara tuhaf gelse de bir kere deneyimledikten sonra insanların vazgeçilmezi haline gelen bir temizlik yöntemidir. Bu köpük sıvı el yıkama alışkanlığını yeni kazanan ufak çocuklara, el yıkamayı daha eğlenceli hale getirmek için kullanılabilir. Kimi insanın hissiyatını ilk başta garip bulduğu bu ürünün ilk çıktığı zamanlar çok fazla rağbet görmemesinin nedeni tamamen yenilikçi, insanların daha önce görmediği ve deneyimlemediği bir ürün olmasıdır. Zaman geçtikçe insanların köpüklü el sabununun yararlarını ve kullanımını anlamaları sonucu hızla yayılmış ve köpük ile el yıkama alışkanlığı gittikçe çoğalmıştır. Bu ürünün kendilerine olan faydalarını fark eden insanlar hızla köpük sabuna yönelmiştir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya