0532 251 22 95
Facebookİnstagram

El Yıkama Köpüğü Nasıl Yapılır?

El Yıkama Köpüğü Nasıl Yapılır?

 

El Yıkama Köpüğü

El yıkama köpüğünü evde yapmak da mümkün olmaktadır. Bunun için, bir miktar sıvı sabuna ve biraz da suya ihtiyaç duyulmaktadır. Kopuk sabun yapmak için, öncelikli olarak sıvı sabun bir sabunluğa yavaş yavaş dökülmelidir. Sıvı sabunu, köpük yapma özelliği bulunan sabunluğun dip kısmına üç veya dört parmak kadar koymak yeterlidir. Sonrasında bu miktarı, su ile seyreltmek gerekmektedir. Bu aşamada sabun miktarının az geldiği düşüncesine varılırsa, karışımın içerisine sıvı sabun eklemesi yapmak mümkün olmaktadır. Son olarak, elde edilen karışımı çalkalayarak istenen sonuca ulaşılabilmektedir.

Dilerseniz Fim.com.tr’den Hazır El Yıkama Köpüğü Alabilirsiniz!

Evde ya da ev dışındaki mekanlarda, bireylere kolaylıkla kullanma imkanı sunan köpük biçimindeki sabunlar ile birlikte arzu edilen hijyen düzeyine ulaşmayı kolaylaştıran bu ürün ile birlikte, günlük koşuşturmacalar arasında kişisel temizliği sağlamak oldukça kolay bir hal almış durumdadır. Öncelikli olarak küçük çocukların el yıkama alışkanlığı kazandıkları dönem içerisinde sık sık başvurulan bu ürün ile birlikte, çocukların kişisel olarak temizliklerini gerçekleştirebildikleri döneme olan yatkınlığı artırmak ve maksimum seviyede kaliteli hizmet almak mümkün olmaktadır. Hayat içerisinde en önem verilen konunun bu denli pratik bir şekilde halledilmesi ve sonuç olarak tatmin olunması, gerçekten her ürün için kullanıcıların yaşayamadığı bir durumdur. Bu nedenle, sizler de böyle bir kalitede köpük sabunlara ulaşarak hijyeni en yüksek seviyeye çıkarmak için, fim.com.tr adresini ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.

Evde İş Yerinde Hazır Köpük Sabun Kullanmak Zamandan Tasarruf ve Hijyenik!

Özellikle günlük hayat içerisinde geçen koşturmacalı günlerde, el ve yüz hijyenini sağlayarak kişisel temizlik ihtiyacını giderebilmek için kullanılma yüksek derecede temizleyebilme potansiyeli bulunan köpük el sabunu adlı ürün başı çekmektedir. Her şeyden önce dikkat edilmesi gereken ellerin temizlenme durumunu, bu şekilde pratiklik sağlayan ürünleri kullanarak yerine getirmek mümkün olmaktadır. İster evde olsun isterse ev dışında yerlerde olsun, özellikle iş yerlerinde ve okullarda oldukça fazla bir şekilde pratiklik sağlamak ile birlikte maksimum derecede hijyeni de sağlayan bu ürün ile birlikte, kişisel bakımı ve temizliği sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya