0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kaliteli Köpük Sabun Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli Köpük Sabun Nasıl Anlaşılır?

 

Kaliteli Köpük Sabun Nasıl Anlaşılır?

Diğer kozmetik ve temizlik ürünlerde olduğu gibi köpük sabunlar da elde verdikleri his ve sonuçlar ile kalitesi konusunda ipucu vermektedir. Cildinizin hassasiyetine göre ürünler kullanmak uygun olacağı için firmamızca üretilen kaliteli köpük sabun çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özel tescilli formülü ile gerekli testlerden geçen ürünlerimiz çeşitli sertifikalara sahiptir. Kaliteli olan köpük sabun ellerinizi yıkama sonrası kurutmayacak ve döküntülere sebep olmayacaktır. Aynı zamanda çeşitli sertifikaları bulunmalı ve ürün içeriği bakımından onay almış olmalıdır. Aksi halde cildinizi tahriş eden ve hijyen noktasında yetersiz ürünler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kaliteli Köpük Sabun Markaları

Türkiye’de köpük sabun üreten firmalar arasında öne çıkanlardan birisi olarak memnuniyetle tercih edilmekteyiz. Kaliteli köpük sabun markası olarak belli kalite standartları çerçevesinde ürünler imal etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız hassas cilt tiplerine uygun formülü ile her geçen gün kendisini geliştirmektedir. El temizleme jelleri gibi anti bakteriyel içeriğe sahip olan köpük sabunlar ve dahası araştırmalara göre hijyen konusunda deterjanlardan geride kalmamakta. Özellikle çocukların sağlığı düşünüldüğünde ürünlerin içeriği oldukça büyük önem arz etmektedir. Biz de ürünlerimiz ile sizlerin ve çocuklarınızın sağlığını düşünmekteyiz. Kokusu ve içeriği ile zararlı herhangi bir bileşene yer vermemekteyiz. Cildiniz için uygun ph derecesi ile yıkama sonrası nemli ve temiz ellere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Köpük Sabun Ürünlerimiz

Köpük sabunlar özellikle büyük firmalar ve alış veriş merkezlerinde karşılaştığımız ürünlerden birisi. Umumi ortamlarda en yüksek hijyenin sağlanabilmesi için tercih edilen bu sabunlar temizlik noktasında oldukça başarılı sonuçlar vermekte. Bazı firmalar çeşitli kimyasallar ile yaptıkları sabunlarla insan sağlığını tehdit etmekteler. Kaliteli köpük sabun yanı sıra jeller, yüz temizleyici köpükler, dezenfektanlar ve diğer hijyen ürünleri de gerekli testlerden geçmektedir. Firmamız bu konuda en güvenilen markalardan birisi olmuştur ve bu kalitesi ile özellikle tercih edilmektedir. Siz de sıvı sabuna göre daha tasarruflu olan köpük sabunları tercih etmek istiyorsanız sitemizdeki ürünleri ve ekipmanlarını inceleyebilirsiniz. İlgili ekipmanlar gerekli dezenfektan koşullarından geçerek üretilmekte ve kaliteli malzemelerden yapılarak kullanım garantisi vermektedir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya