0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Köpük Sabun Özellikleri Nelerdir

Sıvı Köpük Sabun Özellikleri Nelerdir

 

Sıvı Köpük Sabun Özellikleri Nelerdir?

Sıvı köpük sabun niteliklerine bakıldığı zaman ne derece göz alıcı bir etkinin olduğu net şekilde kendini göstermektedir. Hızlı bir şekilde satın alım aşamasını tamamlayarak ürünleri en nitelikli şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem satın alım aşamasında hem de ürünlerin tarafınıza gönderim sürecinde müşteri memnuniyetini en önemli raddeye koyan bir anlayış kendini göstermektedir.

Köpük Sabun Nitelikli Yapısı ile Hijyeni Pekiştiriyor!

Sıvı köpük sabun seçeneklerimiz nitelikli yapısı ile hijyeni maksimum dereceye çıkartmaktadır. Siz de hijyen ve pratikliği aynı anda elde etmek isterseniz Fim firmamız sizin için en nitelikli seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Köpük sabunlarımızın form değişikliği geçirmesi sıvı değil köpük olarak elinize temas etmesi sunacağı hizmet seviyesi ve sağlayacağı hijyen ile alakalı herhangi bir değişim meydana getirmeyecektir. Bu alanda verimlilik Fim markamız tarafından sizin için en yüksek dereceye çıkarılacaktır.

Modern Tasarım ile Ürün Çeşitliliği Artırılıyor!

Modern tasarım ürünleri ile beraber ürün gamımızı giderek daha geniş bir hale getiriyoruz. Siz de modern tasarımın tadını çıkartmak isterseniz doğru yerdesiniz. Ürün gamımızda yer alan ve en sık şekilde tercih edilen ürünlerden bazıları;

·       Ankastre köpük sabun ürünleri

·       Set üstü köpük sabun ürünleri

·       Çanta tipi ürünler

·       Kullan at modeller

Bu ürünlerimizin her biri Avrupa standartlarına uygun biçimde tasarlanmıştır. Dermatolojik olarak da onaylı olması erimliliği pekiştirmektedir. CE onayı ürün kalitesinin ne derece üstte olduğunu net şekilde sunuyor!

Temin Kolaylığı

Sıvı köpük sabun siparişi vermenizin hemen sonrasında temin kolaylığını fark edeceksiniz. Ürünlerin sipariş edilmesinin hemen sonrasında gerekli olan tüm unsurlar tarafınıza gönderilecektir. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Alışveriş sitemizin ara yüzünün kullanım kolaylığı dahi müşterilerin sorunsuz şekilde hizmet almasına uygun tasarlanmıştır.

Ürünlerin tarafınıza gönderilirken tek bir sorunla dahi karşılaşmamanız adına gerekli olan tüm adımlar atılmaktadır. Temin aşamasının nitelikli yapısı sizin için verimliliğin yeni adresi olacaktır. Bu alanda ürünler ile alakalı bir sıkıntı meydana gelirse direkt olarak durumu yetkililerimize bildirebilirsiniz.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya