0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Alkollü Temizlik Malzemeleri

Alkollü Temizlik Malzemeleri

 Alkollü Temizlik Malzemeleri

Temizlik günlük hayatımızın olmazsa olmazı bir parçasıdır. Sağlıklı bir yaşam bir sürmemiz için bulunduğumuz tüm ortamları temiz tutarız. Ev, iş, okul ve daha pek çok alanın temizliği oldukça önemlidir ve bu işlem de farklı temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu noktada ise her geçen gün yepyeni markalar karşımıza çıkmakta ve aralarından seçim yapmak da bir hayli zorlaştırmaktadır. Son zamanlarda piyasada yer alan ve bir kısım tarafından yoğun ilgi görürken bir kısım tarafından da endişeli yaklaşılan alkollü temizlik malzemeleri farklı renk ve içerikleri ile piyasadaki yerini almaktadır. Dünyanın gündemini meşgul eden korona virüs nedeniyle de en iyi temizliğin alkollü temizlik ürünleri ile mi yoksa normal temizlik malzemeleri ile mi sağlanabileceği de merak edilmektedir.

Hijyenik El Dezenfektanları

COVID-19 salgınının artmasıyla birlikte el ve gerekli hijyenlere olan dikkat daha da artmaktadır. Normal yaşamımızda da dikkat etmemiz gereken hijyen kuralları ile sağlıklı bir hayat sürebilmekteyiz. Gün içerisinde pek çok yerde ve temasta bulunmamızla beraber hemen herkesin korktuğu korona virüsünden kaçınmak da zorlaşmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda piyasada çokça hijyenik el dezenfektanları yer almakta ve temasla ellerimize geçebilecek virüsün etkisiz hale gelmesini sağlamaktadır. Hayatımızın her anına sığdırmamız gereken el dezenfektanları ile gün içerisinde karşılaşabileceğimiz virüs ve mikroplardan korunmak daha kolay bir hal almaktadır.

Hijyen Ürünleri

Sağlığımızı korumak ve daha kaliteli bir yaşam sürmemizi destekleyici olarak kullandığımız hijyen ürünleri, özellikle bağışıklık sistemi zayıf olan kişiler için büyük bir öneme sahiptir. Sayısız hijyen ürününün yer aldığı günümüzde, en iyi temizlik malzemeleri ve en yararlı dezenfektanları tercih ederek sağlığımızı korumaktayız. Gerek ev ve ofis temizliği, gerekse de kişisel hijyen temizliğimizde farklı pek çok ürün ve markayı denemekteyiz. En iyi hijyen temizlik ürünleri incelendiğinde;

  • Bio FG
  • Bio LP
  • Bio AR
  • Bio HND / Bio HND Jel
  • Bio Garbage

şeklinde ürünler karşımıza çıkmaktadır. Farklı alanlar için özel olarak üretilen hijyenik temizlik ürünleri ile bulunduğumuz tüm ortamları daha sağlıklı hale getirebilmekteyiz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya