0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kartuş Köpük Sabun Kartuşu Modelleri 2020

Kartuş Köpük Sabun Kartuşu Modelleri 2020

Kartuş Köpük Sabun Kartuşu Modelleri

Uygun fiyatlı ve ideal Kartuş köpük sabun kartuşu modelleri 2020, hem manuel kullanım hem de otomatik sabun makineleri için iki ayrı şekilde üretilmektedir. Uzun süre kullanım kolaylığı sağlayan kartuş köpük sabun kartuşları, 1000 ml’den başlayacak şekilde ayarlanmış, birçok kullanım alanına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Kartuş Otomatik Köpük Sabun Modelleri

Köpük sabun kartuşu olarak birçok makineye uyumlu halde tasarlanmış olan Kartuş öpük sabun kartuşu modelleri 2020, güzel kokusu ve hijyenik yapısıyla tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alabilmektedir. Uzun süreli kullanımlar için ideal olan iç hazne miktarı, sabun makinelerinde belli bir miktarda sabun aktarımı yaparak aşırı kullanımdan kaçınılmasını sağlayacaktır.

Toplu yaşam alanları için üretilmiş olan kartuş sıvı köpük sabunlar, değişim sirkülasyonunu azaltmak ve daha ekonomik bir sabun kullanımı sağlamak açısından oldukça idealdir. Özellikle işletmenizin sabun masrafını yarıya indirecek olan kartuşlu kullanım, gayet kolay bir şekilde değişim yapabileceğin şekilde dizayn edilmiş her ortama uygun kullanım olanaklarını da bulundurmaktadır.

Kartuş Fotoselli Kartuş Köpük Sabun Modelleri

Sensörlü makineler için tasarlanmış olan Kartuş köpük sabun kartuşu modelleri 2020, fotoselli kullanımı için idealdir. Sensörlü makinelerin hareket halinde çalışması için tasarlanmış olması durumunda makineye uygun kartuş modelleri de üretilmeye başlamıştır. Genellikle toplu alanlarda ve kuruluşlarda kullanılmakta olan fotoseli makineler, el değmeden hijyenin % 100 sağlanması için ideal bir ortam hazırlamaktadır. İşletmenizde kullandığınız makine modellerine uyumlu hale getirilmiş fotoseli kartuş köpük sabun, topluca alım yapabileceğiniz üretim kriterleri arasında yer almaktadır. Gelişen dünyanın kullandığı kartuş ürünlerini inceleyerek size uygun olan köpük sabun modellini seçebilirsiniz.

Anti-bakteriyel Carpex Köpük Sabun Modelleri

Yumuşak ve insan cildinin PH değerlerine uyumlu olan Kartuş köpük sabun modelleri, anti bakteryel özelliğiyle mikropların, bakterilerin ve virüslerin yaygınlaşmasına engel olacaktır. Hijyenik ve temiz bir yaşam alanı için tercih edebileceğiniz köpük sabun % 50 sabun ve su tasarrufu sağlayarak, bütçenize de yardımcı olur. Aileniz, iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz için kullanabileceğiniz uzun süreli kartuş alım ve satım imkanı bulunmaktadır.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya