0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı El Sabunları

Sıvı El Sabunları

Sıvı El Sabunları

Sıvı el sabunu teknolojinin gelişmesi ile beraber kalıp sabunlardan daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Farklı içeriklerin eklenebilmesi ile zararlı organizmaları ve bakterilerin daha başarılı bir şekilde ölmesi ve kullanılan alanda hijyenin daha kesin sağlanabilmesi için önemlidir. Türk toplumunda hijyenin önemli olması kullanımının fazla olmasına neden olurken son dönemlerdeki salgın hastalık beraber sıvı sabun ve benzeri el temizleyicilerin kullanımları artmıştır. Doğal içeriklerinin yanında hayvansal takviyelerinde bulunması cilt derinizde daha sağlıklı bir yüzeyin oluşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle sizler de gönül rahatlığı ile sıvı el sabunu köpük el sabunu alkol içerikli el temizleme losyonunu tercih edebilirsiniz.

Sıvı El Sabunu Çeşitleri

Tüm dünya genelinde kullanılmakta olan sıvı el sabunları insanların zevklerine ve tercihlerine göre hitap edebilmek amacıyla farklı türde ve farklı çeşitlerde üretilmektedir. Renginden kokusuna içeriğindeki malzemesinden kullanım şekli ne kadar farklılıklar olan sıvı sabundan temelde aynı sonucu elde etmek maksadıyla üretilmektedir. Kolay kullanımının yanında sıvı sabunların su ve zaman tasarrufu da sağlaması insanların kendi zevklerine göre sıvı sabunları tercih etmesine neden olmuştur. Sıvı el sabunları sabundan rengine kokusuna göre içeriksel anlamda farklı gruplara ayrılabilirler. Ancak genel itibarıyla sıvı sabun çeşitleri sınırlıdır. Hadi öptüm sıvı sabunlar da steril bir ortamda üretim yapılmış olması ambalajların daha önce hiç açılmamış olması temizlikte ciddi manada fayda sağlıyor olması gözetilmelidir.

Sıvı El Sabunu Dispanseri

Sıvı el sabunları içerisine konulduğu aparatlar sayesinde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kimi zaman lavabo üzerinde bir sıvı sabunluk ta bulunabileceği gibi kimi zamanda da duvarda asılı şık görünümü ile hem hijyen sağlamada ergonomik bir durum sunarken bir yandan da görsel olarak ortama farklı bir ambiyans kazanılmasını sağlamaktadır. Sıvı el sabunları Dispanseri adı verilen ekipmanlar ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu ve farklı renkte tekniklerinin de bulunduğusıvı el sabunları için üretilmiş olan Dispanseri uygun fiyatlara toptan alımlara açıktır. Sizlerde üzerine koyabileceğiniz isterseniz duvara montajını yapabileceğiniz sıvı sabun Dispanseri cihazlarla uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya