0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Fotoselli Köpük Sabun Kartuşu Modelleri 2020

Fotoselli Köpük Sabun Kartuşu Modelleri 2020

Fotoselli Köpük Sabun Kartuşu Modelleri 2020

Fotoselli köpük sabun kartuşu modelleri 2020 ihtiyacı olanlar ve almak isteyenler için son derece kullanışlı modellerle müşterilere sunulmaktadır. Fotoselli köpük sabun kartuşu müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına çok fazla seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler almak isteyen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitlilik göstermektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan fotoselli köpük sabun kartuşunu seçenek sunduğumuz modeller arasından seçebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz

Fotoselli Köpük Sabun Kartuş

Fotoselli köpük sabun kartuş 2020 katı sıvı ve sıvı sabun kullanımı olabilen tüm alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu ürün model seçenekleri de sunarak müşterilerin istekleri üzerine seçim yapmaları için olanak sağlamaktadır.

Fotoselli köpük sabunu kartuşunu ihtiyacınız olan alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ürün model seçenekleriyle birlikte öncelikli kolay kullanımıyla müşterilere sunulmaktadır. Sonrasında ürün adına fazlasıyla çeşit bulunmaktadır. İsteğe göre sıvı sabun seçenekleri seçilebilir ve kullanılabilir.

Fotoselli Köpük Sabun Kartuşu Özellikleri

Fotoselli köpük sabun kartuşu modelleri 2020 çok fazla modele ve müşterilere seçenek sunacak çeşide sahiptir. Bu özellikler çeşitlerine göre değişmekle birlikte genel olarak özelliklerini şu şekilde sayabiliriz;

  •  Ellerinize maksimum koruma sağlamakta ve ellerinizi korumaktadır
  • Bakterilerle savaşarak her türlü hijyen garantisini sizlere sunar
  • Kartuşlu sistem içerisinde bakteri üretimi gerçekleşmemektedir. Rahatlıkla kullanılır.
  •  Kaliteli ve oranlı bir köpük vererek el temizliği sırasında rahatça hijyen sağlamanızı sağlar.
  •  Hasta olanlar ve yaşlılar için de uygundur. Rahatlıkla kullanılabilir.
  •  Ürünlerimiz Ph5.5 özellik içeriğiyle cilde uyumlu olarak üretilmektedir.
  •  Sıvı sabunlarımız kullanma talimatlarına uygun olarak kullanıldığı taktirde diğer köpük sabunlara oranla 2 kat daha ekonomik, diğer sıvı sabunlara göre ise 5 kat daha ekonomik şartlar sunmaktadır.
  •  Kaliteli bir köpük sunması dolayısıyla temizlikte kolaylık sağlamaktadır. Bu yüzden pratik bir ürünle hijyen sağlayabilirsiniz.

Fotoselli Köpük Sabun Kartuşu Fiyatları ve Modelleri

Fotoselli köpük sabun kartuşu kullanım alanına göre ve müşteri seçeneklerine uygun olmak adına çok fazla model içermektedir. Bu modellerden uygun olanını müşteriler inceleyebilir ve satın alabilirler. Bunun yanı sıra müşterilere ekonomik ve uygun fiyatlar sunulmaktadır.

Fiyatlar her ürün için ve her model için değişebilmektedir. Müşteriler istedikleri ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirler.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya