0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Fimmy Köpük Sabun Satışı Yapan Firmalar

Fimmy Köpük Sabun Satışı Yapan Firmalar

 Kartuş Köpük Sabun 

Hijyen kurallarının % 100 bütün gereksinimlerini karşılayacak olan köpük sabun, gelişen dünyayla birlikte temizlik için en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kartuş köpük sabun satışı yapan firmalar, çoklu yaşam alanlarına, sağlık kuruluşlarını ve eğitim kurumlarına topluca satış yaparak, temiz bir sabun kullanımı sağlayacaktır.

Köpük Sabun İle Daha Temiz

Kimyasallardan arındırılmış bitkisel özellerle bütünleştirilmiş olan köpük sabun, kolay kullanımının yanı sıra kayganlığıyla da dağılımı kolaylaştırmaktadır. Geleneksel kalıp sabun ya da klasik sıvı sabunun aksine, elde hızlı şekilde dağılır, suyla birlikte tamamen gider. Sabunun elinizdeki kayganlık seviyesi temizleme koşullarını da aynı derecede iyileştirmiş demektir.

Köpük haline gelen sabun, suyun daha az kullanılmasını aynı zamanda sabunun da % 50 tasarruflu kullanılmasını sağlamaktadır. Toplu yaşam alanlarında tercih edilmesinin en büyük nedenleri hem tasarruflu olması hem de temizlik için % 100 ideal bir sabun olmasınıdır. Kartuş köpük sabun satışı yapan firmalar aracılığıyla tedarik edebileceğiniz köpük sabun, hayatınıza hijyen getirecektir.

Esnek Ve Yumuşak Ciltler

Köpük sabunun en güzel özelliklerinden biri hem hijyen dostu olması hem de bu sırada cildi kurutmadan ve tahriş etmeden görevini yerine getirmesidir. Cilt kuruluğuna karşı içerisinde bulunan nemlendiriciler ve bitki özleri yumuşak bir cildiniz olmasını sağlayacaktır. Kolay kullanım ve tasarruflu performansıyla sıvı sabundan çok daha az kullanarak çok daha fazla temizlik imkanı bulabileceksiniz.

İnsan sağlığına uygun nemlendirici özelliği ve bitkisel özlerle Kartuş köpük sabun satışı yapan firmalar, size kaliteli bir kullanım sunacak özellikle toplu yaşam alanlarında birçok kişinin elinin temas etmeden kullanabileceği sıvı köpük makinelerini de tedarik etmenizi sağlayacaktır. Daha temiz bir dünya için köpük sabun temizliği…

Anti-bakteriyel Özellik

Hijyen ve temizlik açısından bitkisel bir şekilde formüle edilmiş olan sıvı köpük sabun, anti bakteriyel özelliği sayesinde virüs, mikrop ve bakterilerin yok olmasını sağlar. Yaygınlaşma ve bulaşma risklerini düşürür. Kullanışlı, hijyenik be gelişen dünyanın sabunu olarak sıvı köpük sabun özellikle toplu yaşam alanlarında koruyucu bir özelliğe sahiptir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya