0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Fim Global Kartuşlu Sistem Neden Hijyenik Ve Sağlıklı

Fim Global Kartuşlu Sistem Neden Hijyenik Ve Sağlıklı

 

Sabun aparatı seçimi; hijyenik bir kullanım için önem teşkil etmektedir. Bu kapsamda özel olarak geliştirilmiş olan Fim global kartuşlu sistemler sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunmaktadır. Kartuşlu olması sebebi ile sabuna temasın önlenmesine olanak veren yapısı, sabunluğa tekrar dolum gerektirmemektedir.

Sabun Aparatı Çeşitleri Nelerdir?

Birden fazla sabun aparatı modeli bulunmaktadır. Bu aparatlar; farklı boyutlarda olup, kullanım şekline ve sabunun yapısına göre de farklılık göstermektedir. Bu kapsamda dökme sabunluklar ve kartuş sistemli sabunluklar en çok tercih edilen sabunluk modelleri arasında yer alır. Sabunların dökülmesine yarayan bu aparatlar arasında en sağlıklısı ise; kartuşlu sisteme sahip olan modellerdir.

Kartuş sistemi ile kullanıcılara sunulan sabunluklar; sabunun her bitişinde yenilenmesi için tek kullanımlık kartuşlardan oluşmaktadır. Bu kartuşlar; hava ile temas etmeden sistemin içine yerleştirildiği için sağlık açısından da hijyenik bir kullanım sunmaktadır. Bu sebeple sabun aparatları arasından seçim yapılırken, kartuşlu sisteme sahip olan sabunluk modellerinin tercih edilmesi gerekir.

Kartuşlu Sistem Her Sabun Türü İçin Kullanılabilir Mi?

Farklı türdeki sabunların kullanımı için sabun aparatı modelleri farklılık göstermektedir. Kişilerin en çok kullanım sağladığı sabun çeşitleri ise sıvı sabunlar ve köpük sabunlar olarak bilinmektedir. Kartuşlu doluma olanak veren sabunluk sistemleri de bu farklı sabun seçeneklerine göre özel olarak tasarlanmaktadır.

Sıvı sabun için farklı, köpük sabun için farklı seçenekler arasından seçimler yapılabilmektedir. Kullanım sağlanacak sabun türüne göre bir kartuş seçimi yapmak önem teşkil etmektedir. Bu kapsamda sıvı sabun kullanımı için özel olarak tasarlanan kartuşlu sistemler tercih edilebilir. Köpük sabun kullanılması durumunda ise; sistemin de köpük sabuna özel olarak tercih edilmesi gerekir.

Kartuşlu Sistem Nasıl Kullanılır?

Sabun aparatı modelleri arasında yer alan kartuşlu sistemler; öncelikle kullanım sağlanacak sabun türüne göre seçilmelidir. Sonrasında ise; kullanım alanının boyutlarına uygun bir cihaz seçimi yapılarak kullanıma başlayabilmek mümkündür.

Kartuşlu sistemlerin nasıl kullanıldığı, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır.  Bu kapsamda, sistemin nasıl kullanıldığını bilmek, kişilere kullanım kolaylığı ve pratiklik sunmaktadır. Sistemin içindeki sabun kartuşu bitince, yerine yeni kartuş takılarak kullanıma devam etmek mümkündür. böylece el değmeden yenilenen sabun, daha hijyenik bir kullanım sunmaktadır.

 

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya