0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Depolu Sabunluk Sistemi

Depolu Sabunluk Sistemi

 

Sıvı sabun aparatları arasında farklı pek çok model bulunmakta olup; bu modeller ise sabunların yapısına göre şekillenmektedir. Her sabun türüne göre özel olarak tasarlanmış olan farklı sabunluk modelleri bulunmaktadır. Bu kapsamda kullanılan sabuna göre bir aparat seçimi yapılması gerekir.

Sıvı Sabun Aparatları Nasıl Seçilmelidir?

Sabun seçiminin yapılması kadar, sıvı sabun aparatları arasından seçim yapılması da oldukça önemlidir. Doğru bir aparat seçilmemesi durumunda, kişilerin kaliteli bir kullanım sağlaması mümkün olmamaktadır. Bu sebeple de tercih edilen sabun türüne göre bir aparat seçiminin yapılması gerekir.

Likit sabunlar ve köpük sabunlar için tasarlanmış olan farklı aparatlar bulunmaktadır. Bu kapsamda fotoselli, manuel ya da depolu sabunluk sistemleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Seçim yaparken kullanım alanını göz önünde bulundurarak aparat tercihinin yapılması gerekir. Kullanım alanına göre farklı boyutlarda tasarlanan sabun aparatları arasından uygun olan model seçilerek kullanıma başlamak mümkündür.

Depolu Sabunluk Sisteminin Avantajı Nedir?

Sıvı sabun aparatları arasında bulunan depolu sabunluk sistemleri; kişilere konforlu bir kullanım sunmaktadır. Depolu sistemler; genellikle birden fazla el yıkama lavabosu bulunan tuvaletlerde tercih edilmektedir. Birden fazla el yıkama lavabosunun bulunması, aynı sayıda sabunluğun da bulunması anlamına gelmektedir. Bu sabunluklara yapılacak olan sabun dolumunun ise, daha profesyonel bir şekilde yapılmasına olanak veren depolu sabunluklar, pek çok işletme ve iş yeri için tercih edilen sabun aparatları arasında yer almaktadır.

Depolu sabunluk sistemlerinin en büyük avantajı; tek bir dolum deposuna bağlı olan sabunlukların dolum aşamasında el ile temasının önlenmesidir. Temassız bir kullanıma olanak verdiği için oldukça steril bir kullanım sunmaktadır. Sabunluklardaki sabun boşaldıkça, yerine sabun dolumu otomatik olarak yapılmaktadır. Depolu aparatların 5 lt, 10 lt, 20 lt gibi farklı kapasiteye sahip çeşitleri de bulunmaktadır.

Depolu Sabunluk Sistemi Her Yerde Kullanılır Mı?

Depolu sabunluk sistemleri; kişilerin istediği her yerde kullanılabilmektedir. Sadece bir el yıkama lavabosunun olması durumunda da tercih edilebilmekte olup, küçük çaplı bir kapasiteye sahip olan seçenekleri arasından tercihlerin yapılabilmesi mümkündür.  Büyük çaplı işletmelerde ise; en çok tercih edilen sıvı sabun aparatları arasında yer almaktadır.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya