0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Tek Kullanımlık İçi Dolu Köpük Dispenseri

Tek Kullanımlık İçi Dolu Köpük Dispenseri

 

Tek Kullanımlık İçi Dolu Köpük Dispenseri

Köpük dispenseri çeşitleri arasında bulunan tek kullanımlık içi dolu köpük dispenseri genellikle yurtdışı kullanımları için onların talepleri üzerine üretiliyorlar. Tek kullanımlık içi dolu Köpük Dispenseri, kullanımı hijyen seviyesini en üst seviyede sağlanmasını da olanak veriyor.  Tek kullanımlık içi dolu köpük dispenseri kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir, Sahra lavaboları, askeri kullanım, yardım kurum ve kuruluşlar, kamp alanları, çadır kentler, yurtlar, pansiyonlardır. Kullan at biçiminde olan köpük dispenseri saydığımız kullanım alanlarında kullanılmaktadır.

Sabun ve Köpük Dispenseri

Köpük dispenseri ıslak hacim ekipmanları içinde yer alan en çok tercih edilen köpük sabun vericiler olarak adlandırılabilir. Krom kaplamalı veya paslanmaz özellikte olabilirler. Bunun yanı sıra, birbirinden farklı renk ve desen seçeneği de bulunuyor. Hijyen kullanımında ise sensörlü sabun ve köpük dispenserleri tercih ediliyor. Avrupa ‘da sensörlü sabun ve köpük dispenseri kullanımı ofis ve işyerlerinde zorunlu tutuluyor. Bu arada sabun ve köpük dispenserlerinin sızdırmaz olması da büyük önem taşıyor. Sızdırmazlık sayesinde hem ürün kaybı azalırken bulaşma riski de ortadan kalkıyor. Sabun çözeltisi,  köpük dispenserinin pompasına basılınca dışarı çıkarken köpüğe dönüşmektedir. Köpük dispenseri köpük sabun için mutlak kullanılmalıdır. Köpük sabun, köpük dispenseri içinde sıvı ve kıvamsız bir madde biçimindedir.

Tek Kullanımlık Köpük Dispanseri Özellikleri

Tek kullanımlık köpük dispanseri, kullanım alanları gereği genelde geçici olarak kullanılan yerlerde kullanılmaktadır. İhtiyaç fazlası alındığında malzemelerin elde kaldığı da göz önünde bulundurulduğunda temizlik ve hijyen malzemeleri listenin ilk sıralarında yer alıyor. Hal böyle olunca devreye tek kullanımlık köpük dispanseri giriyor.  Tek kullanımlık köpük dispanserinin kullanım süresi bellidir. Bu nedenle de ihtiyaç kadar alabilir, artan malzeme olması durumunda ise sonraki geçici kullanım alanına rahatlıkla taşınabilir. Tek kullanımlık köpük dispenserleri kullanım alanlarının ne kadar süre ise kalınacağı belli olmayan yerlerde kolaylıkla kullanılabilir. Üstelik hijyeni sağlama konusunda da büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır. Köpük dispanseri kullan at biçiminde kullanıldığında bulaşma riskinin sıfıra ineceği de aşikârdır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya