0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Köpük Sabun Makinesi 2020 Fiyatları

Sıvı Köpük Sabun Makinesi 2020 Fiyatları

 Sıvı Köpük Sabun Makinesi 2020 Fiyatları

Ergonomik kullanım sunan Sıvı Köpük sabun makinesi, tek elle kullanım kolaylığı sunarken, sabun kullanımında hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Sıvı köpük özelliğinin elde çabuk dağılması aynı zamanda temizliğinde kısa ve hassas olmasını sağlamaktadır. Sıvı köpük makinesi 2020 fiyatları hem ideal hem de uygun fiyatlarla alabileceğiniz imkanlar sunmaktadır.

Otomatik Kullanım Özelliği

Teknolojinin sağladığı imkanlarla, el teması gerektirmeden sabun aktarma özelliğine sahip olan sıvı köpük sabun makinesi, ergonomik bir yapıya sahiptir. Özel algılama sensörleriyle hareketi algılar ve 8 saniyeden az bir sürede sabunun akmasını sağlar. Otomatik kullanımın sağladığı bir diğer avantajlardan biri de uzun süreli sabun kullanımına imkan vermesidir. Belirli aralıklarla az miktarda yeterli sabunun akmasını sağlayacak olan otomatik yapısı, istediğiniz zaman kolay kullanım sağlayacaktır.

Dispenseri harekete geçirmek için gerekli olan küçük bir hareketle, kolay kullanım ve hijyenik bir ortam sunmaktadır. Kullanacağınız bütün sıvı köpük sabuna uyumlu olan Sıvı Köpük Sabun Makinesi 2020 Fiyatları alacağınız modele göre değişiklik gösterebilmektedir.

Dispenser Aktivasyon Özelliği

Hızlı ve kolay kullanım sunan sıvı köpük sabun makinesi, 10 cm’den yakın mesafelerde aktive olacak şekilde ayarlanmıştır. Hassas algılama potansiyeli sayesinde, dozaj derecesini de ayarlayabileceğiniz bir kullanım kolaylığı sunacaktır. Dispenser ile 10 cm ve 5 cm arasında temas etmeden hareket ederseniz kısa zamanda köpük sabun aktarımı yapacaktır. Ergonomik ve kaliteli yapısıyla hayatınızı kolaylaştıracak aynı zamanda toplu kullanım alanlarında mikropların yayılmasını engelleyecek şekilde kullanılabilmektedir.

  • Hareket algılama sensörü çalıştığı zaman kırmızı ışık yeşil ışığa dönüşür.
  • 10 saniyeden az bir sürede ‘’Beep’’ sesi duyulacaktır.
  • Sıvı köpük sabun köpük olarak alt çıkış haznesinden dökülecektir.
  • Nesne değişiminde anında dökme işlemi kesilir.

Köpük Sabun Kartuş Avantajları

% 32 normal sıvı sabundan daha avantajlı olan köpük sabun makinesi, hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de % 50 tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Sıvı Köpük Sabun Makinesi 2020 Fiyatları için inceleme yaparak uygun doldurma hazneli, ergonomik yapılı sabunluklarımızı görebilirsiniz. Bir doldurmada 1100 ml doldurma kapasitesine sahip olabilmektedir.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya