0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Katı Sabundan Daha Mı Hijyenik

Köpük Sabun Katı Sabundan Daha Mı Hijyenik

 

Köpük Sabun Katı Sabundan Daha Mı Hijyenik?

Son yıllarda katı sabun kullanımı azalırken köpük sabun kullanımı oldukça artmaya başladı. Bu noktada köpük sabun katı sabundan daha mı hijyenik sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu konu da uzmanlar ilk olarak katı sabunların birden fazla kişi tarafından kullanıldığında bakteriyel özelliği olabileceğini belirtiyorlar. Köpük sabunlarda ise bu durum ortadan kalkmaktadır. Ayrıca katı sabunlar açık alanda kaldıkları için üzerinde bakteri oluşması tehlikesi daha yüksektir. Köpük sabunlar ise kartuşlar içinde oldukları ve hava ile temas etmediği için daha hijyeniktir. Sizde kişisel hijyeninizi sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıvı Sabunlar Hijyen İçin Önemlidir

Uzun yıllardır kullanıcılar köpük sabun katı sabundan daha mı hijyenik sorusunu soruyorlar. Bu konuda çalışma yapan uzmanlar özellikle kurallara uygun olarak üretilen ve ilgili özellikleri taşıyan sıvı sabunların katı sabunlara göre çok daha hijyenik olduğunu söylüyorlar. Hijyen içinde en önemli noktalardan birisi birden fazla kişinin kullandığı katı sabunların bakteri tutmaya başlaması ve temizleyicilik özelliğini kaybetmesidir. Diğer bir önemli nokta ise sıvı sabunlar hava almayan bir alan içinde bulunmaları dolayısı ile havada bulunan bakterilerin yapışmaması sağlanmaktadır. Katı sabunlarda ise bu gibi sorunlar sıklıkla yaşanmaktadır. Bu sabunların lavabolarda kalması ve bu alanların bakteriyel alanlar olması dolayısı ile önem taşımaktadır.

Sıvı Sabun Toptan Satış Ankara

Sıvı sabun alışveriş merkezlerinde, okullarda, evlerde ve pek çok farklı alanda yoğun olarak kullanılmaktadır. Köpük sabun katı sabundan daha mı hijyenik sorusunun yanı sıra fiyatı konusunda da sorular sorulmaktadır. Günlük kullanımın bir parçası halinde geldiği ve yoğun olarak kullanıldığı için toptan olarak alınması büyük avantajlar sağlamaktadır. Toptan olarak alındığında uygun fiyatlara alındığı için bütçe açısından önem taşımaktadır. Sizde ihtiyacınız olan sıvı sabunu veya köpük sabun çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Uzun yıllardır temizlik ürünleri sektöründe elde ettiğimiz tecrübeyi ürünlerimize yansıtıyoruz. Hem perakende hem de toptan alışlarınız için sitemizi ziyaret edebilir ürünlerimiz arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Son olarak siparişleriniz için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya