0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Sabun Köpük Makinesi

Sıvı Sabun Köpük Makinesi

 

Sıvı Sabun Köpük Makinesi

Yüzyıllardır kullanılan ve kullanıldığı her dönemde hijyen açısından eleştirilen katı sabunlar artık tarihin tozlu raflarına kalktı denilebilir. Şimdi hayatımıza sıvı sabunlar köpükler girdi.  Katı sabunlarda yapışan bir bakterinin sabunda kalması mümkün iken sıvı sabunlarda bu risk yoktur çünkü anti bakteriyeldirler ve bol su ile durulandığında yapışan bakteriler akıp giderler bu nedenle hijyendirler. Yalnız hijyen olması ile değil maliyeti ile de ekonomik olan sıvı sabunlar son yıllarda popülarite kazanmış olsa da değişen ve gelişen teknoloji bu ürünleri de değişime zorunlu hale getirdi.

Sıvı Sabun Köpük Makinesinin Önemi

Sıvı sabun köpük makinesi, plastik ya da paslanmaz çelikten üretilen anti bakteriyel, ekonomik, hijyenik ve konsantre sıvı köpük sabunlar için kullanılan bir makine ve aparattır. Bu makineler hem sıvı sabun hem de sıvı köpük sabun için kullanılıyor ama kısa süre önce el değmeyen fotoselli sıvı sabun köpük makineleri pazarda yerini almaya başladı çünkü Sıvı sabun köpük makinesi tam bir hijyen ortamı sağlıyor. Evini de kendinizde sıvı köpük sabun elde edebilirsiniz ama önemli olan kullanım ve saklama koşullarıdır işte sıvı sabun köpük makinesi bu noktada kurtarıcıdır.

Birçok Yerde Sıvı Sabun Köpük Kullanılabilir

Sıvı sabun köpük makinesinde sıvı sabun, dezenfektan, alkol jeli uygulamasını sağlayan sabun tüpleri vardır, akışkan sıvı temizlik maddesi ve havanın karışma işlemi sabun pompasının içinde gerçekleşir ve köpük kartuşları kullanılır. Çok daha az oranda kullanılan köpük sıvı sabunlara oranla daha ekonomiktir çünkü çok daha az ürünle daha çok köpük elde edilebilmektedir.

Mutfak tezgahı ya da banyoda biriken kalıntı ve su damlacıklarını temizlemek içinde kullanılan köpüğü erkeklerin tıraş için dahi kullandığına rastlamak mümkün yani sadece elleri değil istediğiniz her yeri sıvı köpük ile temizleyebilirsiniz. Üstelik sıvı sabun köpük makinesi sıvı temizlik ürününü sızdırmaz ve damlatmaz, görünüşü ile estetiktir, iyi koruma sağlar ve kolaydır hızlı uygulanır. Bazı sıvı sabun aparatları dezenfektan ya da jel ile doldurulabilirken sıvı sabun köpük makinesi bu işi yapamaz.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya