0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Toptan Perakende Ankara Köpük Sabun

Toptan Perakende Ankara Köpük Sabun

Toptan Perakende Ankara Köpük Sabun

Toptan perakende Ankara köpük sabun ürünlerinden almak isteyenler, Fimmy ürünlerini tercih edebilirler. Kendi bünyesinde köpük sabun imalatı yapan firma; çanta tipi, ankastre, set üstü, duvar dispenseri ve kullan at özellikli ürünleriyle hizmet vermektedir.

Banyo ve mutfak lavabolarında sıklıkla tercih edilen set üstü ve ankastre ürünlerin yanında, çocuklu annelerin ve hijyene çok önem verenlerin çanta tipi köpük sabun ürünlerini kullandıkları Fimmy köpük sabun ürünleri, toptan ve perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Firmamızın ürünleri; Global Standartlar, TSE, ISO 9001:2008, Ürün Güvenlik Bilgi Formu, TPE Marka Tescilleri, Sağlık Bakanlığı İzin belgelerine sahiptir.

Fimmy Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Sektörde öncü firmalardan biri olan Fim, Ankara köpük sabun ürünlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile sunmaktadır. Toptan ihtiyaçların yanında kurumsal ihtiyaçlara da cevap veren firma; fabrikalar, hastaneler, okullar, restoranlar gibi umuma açık yerlerde hijyen ve temizlik ürünleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

·         Ürünler tamamen TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

·         Yıllardır sürdürdüğü lojistik hizmeti sayesinde, ürünler istenilen zamanda yerine ulaştırılmaktadır.

·         Ürünlerinin hiçbirinde hayvansal madde ya da cilde zararlı paraben, parafin gibi maddeler bulunmamaktadır.

Firma ürünlerini; kaliteli hizmet, güvenilir marka, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Gerekli her türlü sertifika ve lisansa sahip olan firma, kendi bünyesinde ürettiği köpük sabun ürünleriyle, piyasada önemli bir yer edinmiştir.

Fimmy Ürün Fiyatları Ne Kadardır?

Toptan perakende Ankara köpük sabun fiyatları, en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Gerek bireysel gerekse işletme, fabrika, mağaza, esnaf gibi kurumsal birçok firmaya en uygun toptan fiyat uygulaması ile ürünlerin satışı yapılmaktadır.

Firmanın ürün grupları içinde; çanta tipi köpük sabun, set üstü köpük sabun, duvar dispenseri, kullan at ürünler ve ankastre ürünler ile köpük sabunların yedek kartuşlarıdır.

Restoranlar, hastaneler, kafeler, okullar, alışveriş merkezleri, evlerde bireysel kullanıcılar, köpük sabun ürünlerimizden en ekonomik fiyatlarla yararlanma olanağı bulmaktadır.

 

 

Fimmy Toptan ve Perakende Satış Nasıl Yapılmaktadır?

Fimmy toptan ve perakende satış için yapılması gereken tek şey, www.fim.com.tr adresine giriş yaparak ürünleri incelemektir. Firmamızın güncel sitesi üzerinden yapılacak seçimlerin sonrasında isterseniz telefon isterseniz, faks ya da iletişim formu üzerinden iletişim kurarak ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz. 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya