0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Sağlıklı Mı?

Köpük Sabun Sağlıklı Mı?

Köpük Sabun Sağlıklı Mı?

Son yıllarda yaygın şekilde üretilmeye ve kullanılmaya başlanan köpük sabun, beraberinde sağlıklı olup olmaması konusunda da bir takım tartışmaları getirmiştir. Bu tartışmaların son bulması için ise köpük sabunun içeriği ve içerisindeki maddelerin doğaya herhangi bir ararının olup olmaması araştırılmıştır. Sonuç olarak bu sabunun doğada kolayca çözünebilen bir yapısının olduğu yani çevreye karşı duyarlı bir sabun türü olduğu belirlenmiştir. Bu nedenle de köpük sabun sağlıklı ve çevre dostudur diyebilmekteyiz. Ayrıca Ph değeri 5.5 ve cilt ile temas ettiğinde herhangi bir alerjik reaksiyona da neden olmamaktadır. Köpük sabunların içerisinde gliserin ve yağ bulunuyor. Böylece hijyen sağlamasının yanı sıra cildin nemlenmesini de sağlamaktadır.

Köpük Sabun Aparatı

Gerek el hijyeni olsun gerekse de cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak amacıyla tercih edilen köpük sabunun pompasına bir sefer basınç uygulayarak elinizi temizlemek adına yeterli miktarda sabun gelecektir. Diğer sabunlara nazaran köpük miktarı daha fazla olan bu sabunda ellerinizi daha hızlı ve daha iyi temizlemeniz de mümkündür. Üstelik köpük sabunun antibakteriyel özelliği diğer sabunlara nazaran daha fazladır. Genel olarak alışveriş merkezleri gibi kalabalık yerlerde tercih edilen bu sabun türleri, içerisinde yer alan köpük sabun aparatı sayesinde köpük formuna ulaşmaktadır. Aparatın havayı içerideki sabunla buluşturması anında sabunun köpük formunda dışarı çıkması ile ellerinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Küçük çocuklu ailelerde özellikle tercih edilen bu sabunlar ile hijyen kolaylıkla sağlanabilir ve maddi olarak da tasarruf edebilirsiniz.

Antibakteriyel Köpük Sabun Fiyatları

Özellikle son yılların en çok tercih edilen sabun çeşitlerinden biri olan antibakteriyel köpük sabunlar, bir pompa sıkılarak elleri en iyi şekilde hijyenik hale getirmektedir. Piyasada pek çok markanın farklı antibakteriyel köpük sabun çeşitleri bulunmakta ve bunların da fiyatları değişmektedir. Antibakteriyel köpük sabun fiyatları incelendiğinde bu farklılıkların sabunların miktarları ve markalarına göre değişiklik gösterdiği görülmektedir. Güzel kokulu pek çok köpük sabun seçeneğinin yer alması, sizlere hitap eden mükemmel kokuyu tercih ederek el dezenfeksiyonunun tamamen gerçekleşmesine de olanak sağlamaktadır.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya