0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Kartuş Köpük Sabun Çeşitleri

Kartuş Köpük Sabun Çeşitleri

 

Kartuş Köpük Sabun Çeşitleri

Temizlik ve hijyen ürünlerinin mevcut özelliklerini koruması için muhafazası çok önemlidir. Aynı zamanda başarılı sonuçlar alabilmek için doğru kullanmak gereklidir. Kartuş köpük sabun ile ürün kontamine olmadan gerekli koşullarda saklanmaktadır. Hijyenik bir kullanım sunmakta olan bu kartuşlar bin mililitreden başlayan kapasiteler ile üretilmektedirler. Kullanılacak yer ve amaca göre daha farklı kapasite tercih eden alıcılar ihtiyaçlarına göre kartuş ve dağıtıcıları kolaylıkla firmamız aracılığı ile bulabilirler.  Bu kartuşlar bazı firmalar tarafında el değmeden kullanılan çeşitleri ile talep edilmekteler. Bunun yanında sıradan kullanım bazlı çeşitler de başarıyla kullanılmakta olup hijyenik bir seçenektir. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre seçilecek olan ürünler kaliteli olup hemen sızdırmaz, bozulmaz ve kırılmaz maddelerden üretilmelidir. Aksi halde özellikle umumi yerlerde kullanılan ürünler kolayca bozulabilir.

Kartuş Köpük Sabun Kullanımı

Sabunlar çeşitlerine göre farklı sabunluklar ile kullanılmaktadırlar. Köpük sabunlar için köpürtücü içeren dağıtıcıları bulunur. Bu sebeple kartuş seçimi yapılırken sabunun çeşidine dikkat etmek gereklidir. Aksi halde kullanım konusunda yetersiz kalan ekipmanlar alınabilir. Bunun yanında kartuş köpük sabun için kullanılacak sabunluk da oldukça önemlidir. Farklı teknoloji ve yapılarda üretilebilen bu ürünler ile kullanılan ekipmanların uyumu önemlidir. Kapasitesi de kullanım için oldukça önemli olup makine ve kullanacak kişinin sayısı, kullanılma sıklığı göz önünde bulundurulması gereken diğer hususlardır. Bunlara uyulduğu takdirde kolayca kullanılmakta ve tam hijyen sağlamaktadır. Sistemde yer alan kartuş kolayca değiştirilebilir olduğunda kullanım olarak yenisi ile hemen değiştirilebilerek pratiklik sağlamaktadır.

Fotoselli Kartuş Köpük Sabun

Kurumların sabun ihtiyaçları kullanım sıklığı ve şekli itibariyle değişmektedir. Hastane ve benzeri sağlık kuruluşları özellikle el değmeden kullanma imkânı sunan fotoselli teknoloji ile üretilen araçları tercih etmektedir. Hijyen itibariyle bu fotoselli araçlardan en çok tercih edilen sabunluklardır. Dağıtıcı el sensörü ile çalışmakta olup herhangi bir temas gerektirmemektedir. Kartuş köpük sabun dağıtıcısı eğer fotoselli ise buna uygun olarak üretilmiş olmalıdır. Kartuşlu dolum imkanı bulunan her model için kartuş üretmekte olup hijyen konusunda firmaların ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktayız.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya