0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Hijyen Hiç Bitmesin

Hijyen Hiç Bitmesin

 

Köpük sabun firmaları ile hiç bitmeyen bir hijyen deneyimi sağlamak mümkün olmaktadır. Köpük sabun üreten firmalar; hem toptan hem de perakende olarak kişilere hizmet verdiği için, herkese hitap etmektedir. Firma seçimi yaparken ise; dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar mevcuttur.

Köpük Sabun Firmaları Nasıl Seçilir?

Köpük sabun firmalarının neye göre seçileceği, kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. bu kapsamda öncelikle dikkat edilmesi gereken; ürünlerin hijyenik koşullar altında üretilmesi gerektiğidir. Hijyen koşullarını sağlamadan üretim yapan bir firmadan, sabun alımının yapılmaması gerekir.

Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus ise; sabunların dermatolojik olarak çeşitli testlerden geçmiş olmasıdır. Bunun yanı sıra alerji testleri ve diğer testlerin de uzman bir laboratuvar ekibi tarafından yapılmış olması önemlidir. Köpük sabun firmaları arasından bu hususlara uygunluk sağlayan firma ile iletişime geçilebilir.

Köpük Sabun Hijyenik Midir?

Kullanıcıların merak ettiği diğer bir konu ise; köpük sabunların yeterli kadar hijyenik olması durumudur. Köpük sabun firmaları; gerekli steril ortamı sağladığı sürece köpük yapıya sahip olan sabunlar yeterli hijyeni sunmaktadır.

Sabunlar; gerekli olan testlerden geçtikten sonra üretim aşamasına başlanmaktadır. Üretim aşamasında ise köpük sabunlar; tek kullanımlık kartuşlara koyulmaktadır. Bu tek kullanımlık kartuşlara sabunların dolumu esnasında ise; hava ile temas ettirilmemektedir. Hava ile temas etmeyen sabunlarda bakteri oluşumu da engellenebilmektedir. Bu sebeple de köpük sabunlar oldukça hijyenik bir temizlik ürünüdür.

Köpük Sabun Değişimi Nasıl Yapılır?

Köpük sabun firmaları; üretim aşamasında sabunların değişimi ile ilgili de projeler geliştirmektedir. Kullanıcıların daha konforlu ve pratik bir şekilde sabun değişimi yapabilmesi için farklı sabunluklar geliştirerek, kişilerin beğenisine sunmaktadır. Bu kapsamda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan; kartuşlu sabunluk sistemleri olarak bilinmektedir.

Köpük sabun değişiminin yapılabilmesi için; tek kullanımlık yedek bir sabun kartuşunun olması gerekir. Sabun kartuşu çok kolay bir şekilde sisteme yerleştirilebilmektedir. Herhangi bir el teması, doldurma işlemi ya da hava ile temas olmadığı için, hijyenik bir temizliğin sağlanması da mümkündür. kullanım açısından da kişilere sağlıklı bir temizlik deneyimi sunduğu için, hiç bitmeyen bir hijyen sağlamaktadır.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya