0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Tezgah Üstü Köpük Sabunluk

Tezgah Üstü Köpük Sabunluk

 

Tezgah Üstü Köpük Sabunluk

Hijyen hayatımızın her alanında büyük öneme sahiptir. Evde okulda iş yerinde özellikle de toplum içerisinde hijyen araç gereçleri oldukça önemlidir. Korona günlerinde insanoğlu için temizliğe dair her şeyin ne kadar önemli olduğu tekrardan anlaşılmış oldu. Birbirinden model birbirinden şık tezgah üstü köpük sabunluk modelleri ile hijyen konusundaki hassasiyetinize önemli bir katkıda bulunabilirsiniz.

El yıkamada gün geçtikçe pratik ve kullanışlı malzemeler bulunmaktadır. En az temas ile el temizleyiciye ulaşmayı sağlayan bu aletler aynı zamanda hijyen konusunda tasarruf da sağlamamıza katkıda bulunur. Sıvı sabuna göre daha geç biten kartuşları sayesinde uzun süre kullanım rahatlığına sahiptir. Her ortam için renk ve modelleri ile dekoratif bir eşya görünümündedir.

Tezgâh Üstü köpük Sabun Dispanseri

Gün geçtikçe yaygınlaşmakta olan köpük sabun kolay kullanımı ve sağladığı ultra hijyen sayesinde kullanıcılarını memnun etmektedir. Çocuklarında severek kullandığı köpük sabun ve tezgah üstü köpük sabunluk oldukça uygun fiyatlara alınabilmektedir. Köpük sabun verici anlamına gelen köpük sabun dispanseri her ortamda kullanılabilir.

Metal, plastik ve birçok farklı malzeme ve modelde üretimini bulmak mümkündür. Manüel ve sensörlü olanları vardır. Manuel olanlar el yahut parmak müdahalesi ile çalıştırılır bu yolla ele köpük pompalar. Kullanım esnasında sınırlı da olsa el yıkamadan önce temas söz konusudur. Sensörlü köpük dispanseri ise elinizi yanaştırdığınızda elinizi algılayarak 1 kez köpük sıkımı gerçekleştirir. Böylelikle hiç temas etmeden hijyen sağlayıcıya ulaşılmış olur.

 Tezgâh Üstü Köpük Sabunluk Toptan Alışveriş

İster hijyen malzemesi olsun ister başka tür malzeme olsun perakende ve toptan satışlarda fiyat farkı oluşmaktadır. Tezgâh üstü köpük sabunluk da toptan alımlar yapıldığın da oldukça uygun fiyatlara köpük sabunluk bulunabilir. Dükkanlar, Avm gibi sosyal etkinlik alanları daha yoğun köpük sabunluk kullanımına ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç için farklı marka ve model seçenekleri ve toptan sarışta indirimli fiyat farkıyla piyasadan bulabilirsiniz.

Köpük Sabunluk kullanımı bu günlerde çok çok fazla kullanılmaktadır. El değmeden kullanma imkanı ile tezgah üstü köpük sabunluk modelleri uygun fiyatlara toptan alınabilmektedir. Ticarî olarak da bireysel olarak da bu faydalı ekipmanları alabilmeniz mümkündür. İnsan oğluna çağımızda en büyük hijyenik katkıyı sağlamak için üretilen bu yenilikçi köpük sabunlukları evlerinizden ve yaşam alanlarınızdan eksik etmeyin.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya