0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Aparatı

Köpük Sabun Aparatı

Köpük Sabun Aparatı

Köpük sabun aparatı haznede hazırda bulunan sabunla havayı karıştırarak belli oranda köpük oluşturan mekanizmalardır. Bu mekanizmalar sayesinde daha az bir sıvı sabun el ve yüzü rahatça temizleyebilmek mümkündür. Kalitesine bağlı olarak uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan köpük aparatı kullanımı esnasında birçok faydayı da beraberinde taşımaktadır. Faydalarını öğrenen kişiler sıvı sabun ve sıvı sabun aparatları yerine köpük sabun ve köpük sabun aparatları tercih etmektedir.

Carpex Köpük Sabun Aparatı

Birçok yönüyle sıvı sabun dispanserlerinde ve katı sabun kullanımında daha avantajlı olan köpük sabun aparatı Kayseri bir marka ile birleştiğinde çok daha iyi sonuçlar elde edebilmektedir. Çocuk sabun kullanımı sıvı sabunun kullanımına göre çok daha az kullanılmasını sağlamaktadır. Estetik tasarımı ile her ortama uyum sağlamaktadır. Kalem pille çalışmasına rağmen oldukça uzun ömürlüdür.. Bir defalık kullanımda 1 milimetre köpük sıkma yeteneği bulunmaktadır. 1 litrelik kartuş haznesine sahiptir. PH değeri 5,5 Tur.Aynı dispenseri sıvı sabun ve jant kartuşlarda konularak kullanım sağlanabilir. Bu nedenle birçok kullanım kolaylığına da yanında sahip olabilirsiniz. Okul hastane alışveriş merkezi gibi hareketliliğin üst seviyede olması nedeniyle hijyeninde üst seviyede sağlanmaya çalışıldığı yerlerde kullanılması daha uygundur. Herhangi bir temas gerektirmediği için temas yoluyla bulaşabilecek hastalıklardan korunmak da Bu yöntemle mümkün olabilmektedir.

Fotoselli Köpük Sabun Aparatı

Fotoselli köpük sabun aparatı tüm aparatlar içerisindeki en ekonomik olanıdır. Sensörlü ve sensörsüz tipleri bulunan bu aparatlar ekstradan kartuş ve benzeri istemediği için kartuşların da çöpe gitmesinin önünde durmaktadır. Kendi sabit dolum haznesi bulunan bu aparatlar 1.3 100 litreye kadar sıvı sabun ve köpük sabun alabilmektedir. 1 sıkmadan 1 mililitrenin altında köpük verdiği için çok ekonomik bir kullanım sunmaktadır. Kirli modelleri 3 pil ile çalışmakta ve pilleri uzun ömürlü olmaktadır. Duvara tezgahı ahşap yüzeylere montajı yapılabilir. Bu sayede sizlerde köpük sabun aparatı ile dilediğiniz gibi bir hijyenik ortama kavuşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek ve beğendiğimiz ürünleri sipariş etmek için internet adresimizden sitemizle iletişime geçebilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya