0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpüklü Sabun

Köpüklü Sabun

 

Köpüklü Sabun

Öncelikle köpüklü sabununun nasıl çalıştığını kısaca açıklayalım. Köpüren el sabunu aslında sadece bir sıvı el sabunu türüdür. Dispanserden çıkarken köpük oluşturmak için hava ile infüze edilen seyreltilmiş sıvı sabundur. Bu nedenle, köpüklü el sabununu uygun şekilde kullanmak için özel dağıtıcılar gerekir. Bazıları yeniden doldurulmadan kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve diğerleri düzenli olarak yeniden doldurulur. Peki, ne kadar etkili? Önce bir şeyi açıklığa kavuşturalım! Marketinizde El Sabunu ile El Temizleyici arasında bir düşüş görmüş olabilirsiniz ve bu tesadüf değil! "Antibakteriyel" sabunların ellerinizden mikropları ve bakterileri yok etmede çok etkili olmasına rağmen, normal köpüklü el sabununun da aynı derecede etkili olduğu kanıtlanmıştır! Doğru. Normal sabunla mikroplardan ve bakterilerden kurtulabilirsiniz. Hepsi bu kadar da değil, sadece köpüklü el sabunu, mikroplardan ve bakterilerden kurtulmada Sabun vs Deterjan kadar etkili olmakla kalmıyor, aynı zamanda daha çevre dostu bir alternatif!

 

Köpüklü Sabun Aparatları

Köpüklü sabunun bu kadar önemli olduğu bu devirde köpüklü sabun aparatları da çok talep ediliyor. Çünkü köpüklü sabundan doğru şekillerde faydalanabilmek için doğru araçları ve doğru aparatları kullanmak gerekir. Piyasada birçok köpüklü sabun aparatları bulunmaktadır. Bazıları toplu kullanım için üretiliyorken bazıları sadece ev ve ofis için özel imal edilir. Diğer sabun çeşitlerine oranla köpük sabun daha uygun fiyatlıdır. Ellerinizi yıkamak için daha az sabuna ihtiyacınız olduğu için, daha az israf edersiniz ve daha az sabun almış olursunuz. Köpüklü sabun aparatları, normal sabunluklardan daha az sabun salmak için üretilmiştir. Sonuç olarak, müşteriler daha az paketleme ve nakliye, daha az miktarda sabun ve markete daha az gitmek zorunda kaldıklarından tasarruf ederler.

 

Köpüklü Sabun ile Hijyeni Keşfet

Köpük Sabun cilde karşı hassastır ve dengeli formülü sık ve etkili el yıkamaya olanak verir. Köpüklü sabun teknolojisi, her tür kiri ve kiri temizlemek için güçlü bir köpük formatında sunulan etkili ağır hizmet temizlik bileşenleri ve aşındırıcı olmayan biyo-temizleyicilerin mükemmel bir kombinasyonudur. Köpük el sabunu olarak çıkan sıvıyı içeren biyolojik olarak parçalanabilen bir kese içinde gelir ve bu köpük, ellerinizi yumuşak ve ferahlatan nemlendiriciler içerir.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya