0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü

Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü

Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü

Spor ayakkabılar, günlük hayatı kolaylaştırmakta ve hareketleriniz sırasında kendinizi bulutların üzerindeymiş kadar rahat ve özgür hissetmenizi sağlamaktadır. Rahatlığı nedeniyle hemen her gün tercih edilen spor ayakkabıların temiz olmaları da bizler için önemlidir. Sık kullanılması nedeniyle çabuk kirlenen bu ürünler, temizlik aşamasında bir takım zorluklara neden olmaktadır. Ayakkabının yapıldığı malzemenin de temizlikte büyük bir önemi olması nedeniyle uygun hijyen ürününün bu aşamada tercih edilmesi önemlidir. Pek çok kişinin büyük dert yakındıkları bu temizleme işlemini kolaylaştırmak amacıyla kısa süre önce spor ayakkabı temizleme köpüğü piyasaya sunulmuştur. Oldukça kolay bir kullanımı bulunan bu ürün ile ayakkabılarınızda derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz.

Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü ile Kişisel Hijyeninizi Sağlayın

Yoğun bir tempo ile yaşadığımız günlük hayatımızda rahat hareket edebilmek amacıyla spor ayakkabıları tercih etmekteyiz. Sık kullanılan ayakkabıların sıklıkla da temizlenmesi gerekmektedir. Spor ayakkabıların çamaşır makinesinde yıkanması, ayakkabıya büyük zarar vermekte ve ömrünün kısalmasına da neden olmaktadır. Bu nedenle spor ayakkabı temizleme köpüğü ile ayakkabı temizliği artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üstelik ayakkabıya herhangi bir zarar gelmemekte ve ömrünün de kısalması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu temizleme köpüğü ayakkabıya sıkılmasının ardından etkisini hemen göstermektedir. Fırça kapaklı ve pratik bir ürün olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen temizleme köpüğü tüm deri, kumaş, süet, nubuk yüzeyler için de uygun ve universal bir üründür.

Fim Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü Fiyatları

Özellikle spor ayakkabı temizle işlemlerinde tercih edilen Fim spor ayakkabı temizleme köpüğü, kolay uygulanabilen ve anında etkisini gösteren bir üründür. Pek çok farklı ayakkabı yüzeyinde kullanılabilen bu ürün ile spor ayakkabılarınızı sorunsuz bir şekilde temizleyebilir ve ilk günkü görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Kaliteli bir ürün olmasına rağmen çok yüksek bir fiyata sahip olmayan Fim spor ayakkabı temizleme köpüğü, universal bir ürün olarak da piyasadaki yerini alıyor. Tüm temizleme işlemlerini bir kenara bırakarak ayakkabılarınızı temizleme köpüğü ile saniyeler içerisinde temizleyerek ilk günkü görüntülerine sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya