0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Oteller İçin Sıvı Köpük Sabun

Oteller İçin Sıvı Köpük Sabun

 

Oteller İçin Sıvı Köpük Sabun

Hijyen her alanda önemli bir durumdur. El yıkama alışkanlığı ve gidilen bir yerde temiz bir alan bulma her zaman ön planda gelmektedir. Bu nedenle ev içerisinde ya da gidilecek bir alanda temizlik ve hijyene dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle otellerde temizlik ilk konulardan biridir. Bir müşteri otel içerisinde herhangi bir kötü durum görmesi halinde, oteli kötüleyerek değerini düşürebilmektedir. Bu nedenle otellere ekstra dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle oteller de sabun değişimi her gün yapılması nedeniyle kalıp sabunlar yerine sıvı köpük sabun kullanımı daha doğru olacaktır. Oteller için sıvı köpük sabun da bu noktada daha hijyenik bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

Neden Sıvı Sabun?

Kalıp sabunlar kullanan herkes tarafından bir leke ya da kir almaktadır. Her ne kadar su altında bu durum yok olmuş gibi gözükse de sonuç olarak kalıp sabun üzerinde kalmaktadır. Sıvı sabun köpük formu nedeniyle ve tek bir kişi ile temas etmesi nedeniyle daha hijyeniktir. Bu nedenle oteller için sıvı köpük sabun tercih edilmesi daha doğru bir karardır.

Köpük Sabun Doğru Bir Temizlik Gerçekleştirir Mi?

Sabunların temel yapısına bakıldığında iki farklı bölge bulunmaktadır. Bu bölgeler su sever ve su sevmez olarak ayrılır. Sıvı sabun köpük formunda daha temiz bir durum sağlarken, yıkama esnasında kirler polar kısım ile çevrelenerek, su molekülleri ile temizlenir. Sabun su ile etkileştiğinde içeri de gerçekleşen kimyasal işlem, kalıp sabunlarda çok mümkün değildir. Kalıp sabunlar da temizleme görevi görse de sıvı sabun köpük formunda daha iyi bir hijyen ile temizleme sağlar.

Otellerde Temizliğin Önemi

Kişiler uyudukları, zaman geçirdikleri bölgelerde temizliğe dikkat ederler. Bu nedenle otel gibi alanlarda kişilerin daha fazla dikkat ettiği gözlemlenmiştir. Banyo alanlarında temizliğin her gün iyi bir şekilde yapılması, banyo ürünlerinin değiştirilmesi ve tam bir sağlıklı ortam yaratılması önemlidir. Bu noktada fim, oteller için en doğru sıvı sabunu üretmekte ve istenilen sağlıklı, temiz ortamı bu sayede en iyi şekilde sağlamaktadır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya