0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Sabun Köpük Formunda Etkili Midir

Sıvı Sabun Köpük Formunda Etkili Midir

 

Sıvı Sabun Köpük Formunda Etkili Midir?

Sıvı sabun köpük formunda olması ürün etkinliği ile alakalı size herhangi bir sorun çıkartmayacaktır. Sıvı veya katı formda olan sabun ne derece hijyenik ve temizleme özelliğine sahipse onlardan daha nitelikli bir hizmet sunulduğu net bir biçimde görülmektedir. Siz de en kısa sürede nitelikli bir biçimde evinizde ya da toplu alanlarda temizliği sağlayabilmek için doğru yerdesiniz. Fim markası olarak bizim temel önceliğimiz kesinlikle sizin memnuniyetinizin maksimize edilmiştir.

Köpük Sabun İçerik Yapısı

Sıvı sabun köpük formüllerinin her biri firmamız tarafından denetlenmektedir. İçeriklerimizin her birinin Avrupa Standartlarında olması dikkat çeken detaylar arasında kendini göstermektedir. CE standartlarında olması dermatolojik testlerden geçirilmesi verimliliği artıran temel unsurlar arasında kendini göstermektedir.

Fim markası olarak tasarruflu olmamızın yanı sıra sağlık koşullarına tam uyum sağlamamız da niteliği artıran hususlar arasında kendini göstermektedir. Köpük sabun kullanımı sizin için Fim avantajları ile çok daha nitelikli ve kaliteli bir hal alacak!

Hangi Ürünler Satışa Sunulmaktadır?

Sıvı sabun kategorisinde en dikkat çeken firmaların başında gelmekteyiz. Bu alanda piyasaya sunulan niteliklere bakıldığı zaman ürünlerimizin verimliliğinin en yüksek raddeye çıktığı da net şekilde görülmektedir.

·       Kullan at tip köpük sabun hazneleri

·       Çanta tipi köpük sabun ürünleri

·       Duvar dispanserleri

·       Sabit evye dispenserleri

·       Seyyar dispenserler

Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman verimliliği net şekilde elde edebilir ve tasarruflu şekilde temizlik ürünleri temin edebilirsiniz.

Ürünlerin kullanım aşamasında ellerinize ayrıca bakım yapmasını isterseniz direkt olarak kremli olan kartuşları kullanabilirsiniz. Kremli olan sıvı sabunlarımız ile hijyen seviyesi artırılırken aynı zamanda ellerin daha bakımlı olmasını da mümkün kılabilirsiniz.

Memnun Olmadığınız Noktaları Dile Getirin!

Sıvı sabun köpük seçeneklerine bakıldığı zaman nitelikli duruşumuzu ve firma politikamızı daha net bir biçimde fark edeceksiniz. En kısa sürede iletişim kurarak memnun kalıp kalmadığınız noktaları dike getirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önem arz eden hususların başında gelmektedir. Nitelikli bir biçimde temizlik ürünleri temin etmek için en doğru alanda bulunuyorsunuz.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya