0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Kartuşu ile Sağlığınızı Koruyun

Köpük Sabun Kartuşu ile Sağlığınızı Koruyun

 

Köpük Sabun Kartuşu ile Sağlığınızı Koruyun

Köpük sabunlar dağıtıcının prensibi dolayısı ile bugünkü kullanımına sahipler. Köpük sabun kartuşu ürünün dezenfekte yapısını bozmadan kullanıma sunulmasına yaramaktadır. Sıkılma esnasında hava veren dağıtıcı sabunu köpürterek çıkarmaktadır. Köpük sabun normal sıvı sabundan daha seyrek bir kıvamdadır. Bu durum içerik olarak daha seyrek olduğu anlamına gelmez. Sadece kıvam olarak farklı şekilde ayarlanmıştır. Bu sebeple daha sulu bir yapıdadır fakat hijyen sağlayıcı bir içeriğe sahiptir. Elde köpürtülmemesi sebebiyle kafalarda soru işareti bırakıyor olsa da iki uçlu bulunan sabun molekülleri yine de aktif halde bulunmaktadır. Köpük halinde bu sabunla yıkama esnasında bu moleküller bakteri ve virüsleri alarak cildinizden uzaklaştırmaktadır. Son yıllarda gerçekleşen salgın ve hastalıklarla savaşmada anti bakteriyel içeriği ile oldukça başarılı olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır.

Köpük Sabun Kartuşu Çeşitleri

Sabunlar çeşitlerine göre farklı kartuşa sahip olabilmektedir. Standart olan kalıplar bulunsa da farklı teknoloji kullanılan sabunluklar için farklı çeşitlerde üretilmektedirler. Sabunlar farklı cihazlarla kullanıma sunulabilir ve kartuşu buna göre seçmek kullanılabilir olması açısından oldukça önemlidir. Uygun boyutta tercih edilmediği takdirde kullanılamayacaktır. Sabun verici aparatlar kartuşların tek seferlik kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu teknolojiye sahip olanlar otomatik ve manuel çeşitlerde üretilmiş olabilir. Bu durumda sensörlü çeşitlere uygun olan köpük sabun kartuşu tercih etmek gereklidir.

Köpük Sabun Kartuşu Avantajları Nelerdir?

Köpük sabunların kendisi avantajlı olmasının yanı sıra beraberinde birçok artıyı daha getirmektedir. Kullanıcısına dağıtıcısı sayesinde tasarruf imkânı sunmaktadır. Eğer kaliteli köpük sabun satın aldıysanız çok miktarda kullanmanıza gerek olmayacaktır. Zaten köpük sabun dağıtıcısı daha az sabun kullanmanızı sağlayarak tasarruf sağlamaktadır. Köpük sabun kartuşu ise tek seferlik kullanıma uygun olarak üretilmektedir. 6’lı 12’li ve ihtiyaca göre daha fazla adetlerde satılmaktadırlar. Kullanıcılar genelde bin mililitre olacak şekilde kartuş kapasitesi talep etmektedir. İhtiyacınıza göre daha fazla kapasitede olan kartuşları da satın alabilirsiniz. Kartuş içerisindeki sabun bittiği takdirde birkaç saniye içerisinde yeni kartuş takılmaktadır. Bu da hijyenik anlamda oldukça avantajlıdır. Ayrıca çok pratik olan bu yöntem kişiye kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya