0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Eskiden ellerimizi sadece kalıp sabunla yıkarken, şimdilerde 100’den sıvı sabun ve sıvı sabun köpük aparatı bulunmaktadır.  Hangisini kullanmanız gerektiği konusunda şüpheleriniz varsa, aslında cevap tamamen size kalmış durumda. Cevap için öncelikle sıvı sabun köpük aparatı kullanmanın avantajları nelerdir? Bunlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Sıvı ve havanın karıştırma işlemi bir köpük sabun pompasının içinde gerçekleşen bir olaydır. İşlem sıvı şekilde başlar ve sıvı sabun köpük aparatı bu sıvıya hava enjekte ederek. Köpük oluşturur. Gelelim sıvı sabun ve sıvı sabun köpük aparatı kullanmanın avantajlarına:

·        Maliyetinizi düşürür. Aynı miktarda sabun elde etmek için çok daha az sıvı kullanmanız anlamına gelir.

·        Sıvı sabun köpük aparatları kullanmak hijyen ve sağlık açısından çok daha güvenlidir.

·        Aparatlarda bulunan gözetme bölümleri sıvı sabuna oranla daha az ürün kullanır.

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Hangi Alanlarda Tercih Edilir?

Sıvı sabun köpük aparatı toplu alanlarda tercih edilmesinin yanı sıra artık ev ve işyerlerinde de tercih ediliyor. Kontaminasyon riskinin sıfıra yakın seviyede olması tercih edilme nedenlerinden biridir. Toplu alanlara örnek vermek gerekirse, genele açık tuvaletler, oteller, restoranlar, kafeler, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri, sinemalar vb. gibi yerler kullanım açısından en çok tercih edilen yerlerdir.

Sıvı Sabun Köpük Aparatının Çeşitleri Nelerdir?

Sıvı sabun farklı aparatlarla kullanımı sağlanıyor. Köpük sabun sıvı sabunluk aparatlarında kullanılabilir. Ancak bu doğru bir aparat seçimi olmayacaktır. Köpük sabunlar hijyen kullanımı aşısından tercih edildiklerinden ona uygun aparatlar kullanılmalıdır.

·        Sabunluk tipi Aparatlar: Köpük sabun türleri için ideal saklama şeklidir. Ancak köpük sabunlar hijyenik ortamlar için uygun ve ideal değildir.

·        Sensörlü Aparatlar:  Sıvı sabun köpük aparatı için tercih edilen sensörlü aparatlar elinizi uzattığınızda elinizi algılayacak ve sensör devreye girerek sabun elinize dökülür. Bu durum elinizi herhangi bir temas olmadan elinizi yıkamanızı sağlar. Sensörlü aparatlar okul, hastane, alışveriş merkezleri gibi hijyenin üst seviyede olması gereken yerler için idealdir. Kontaminasyon ve mikrop kapma ihtimali en alt seviyeye iner.

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya