0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sıvı El Yıkama Avantajları

Köpük Sıvı El Yıkama Avantajları

 

Köpük Sıvı El Yıkama Avantajları

Temizlik ve hijyen kavramları, günümüzde insanlar için çok ama çok önemli iki kavramdır. Gün içerisinde hayatın yoğunluğundan dolayı zaman zaman aksayan kişisel temizlik ve hijyen, ileride sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Otobüs veya metrolarda demirlere tutunarak, merdivenleri çıkarken destek alarak aslında çok fazla mikrobu vücudumuza da elimiz yardımıyla taşımız oluyoruz. Bu nedenle, el yıkamalarını günlük ve düzenli bir şekilde yapmak gerekiyor. Köpük sıvı el yıkama ürünleri, günümüzde sık sık tercih edilen bir kolaylık olarak dikkat çekmektedir. Kalıp sabunlar yerine artık yerini almaya başlayan köpük sıvı ürünler, bireylere hem kullanım kolaylığı hem de uzun süreli kullanım imkanı vermektedir. Diğer ürünlerden 3 kat fazla gider.

Köpük Sıvı El Yıkama Ürünlerinin Diğerlerinden Farkı

Köpük sıvı el yıkama günümüzde öncelikle kullanım genişliği nedeniyle tercih edilmektedir. Kalıplaşmış sabun ve diğer katı ürünlere nazaran, toplamda 3 kat daha fazla kullanım ömrüne sahip olan ürünler, aynı zamanda mikrop içermemektedir. Kalıp sabunların birçok yerde çok fazla sayıda ele değdiği düşünüldüğünde, sıvı ürünler çok daha kullanışlıdır. Aynı zamanda cildi yormaması ve kurumayı önlemesi de, fark yaratan bir başka unsurdur.

Köpük Sıvı El Yıkama Ürünleri Niye Tercih Ediliyor?

Köpük sıvı el yıkama ürünlerini üreten firmamız, bu ürünleri ağırlıklı olarak uzun ömürlü olmasından dolayı satmaktadır. Yoğun ilgi gören ürünlerimiz, içerdiği pH oranı ile de dikkat çekiyor. Kurumayı önleyen yapısı, cildin erken yaşlanmasını engelleyerek hem hijyen hem de enerji katmaktadır. Bu nedenle köpük sıvı ürünlerimiz, en çok talep gören kategorilerden biri olmayı başarmaktadır.

Köpük Sıvı El Yıkama Ürünleri Güvenilir Mi?

Kalıp sabunlar ile yıllarca haşır neşir olan bireyler, köpük sıvı ürünlerin farkını çok net şekilde anlayacaktır. Hem yumuşak olması hem de bitkisel yağlar içeriyor olması ürünümüzü ön plana çıkartan etkenlerin başında gelmektedir. Bu nedenle ürünümüz rahatlıkla kullanmaya uygun yapısı sayesinde sık sık tercih edilir. Üstelik kimyasal barındırmağı için derinizde kimyasal artık madde bırakmaz.

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya