0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük El Sabunu

Köpük El Sabunu

Köpük El Sabunu

Köpük el sabunu teknolojik gelişmelerin bize vermiş olduğu en son harika hijyen ürünlerinden biridir. Diğer sabun türlerine göre kullanımı daha kolay ve kullanımı esnasında da daha ekonomiktir. Cep tipi köpük sabun aparatından duvar tipi tezgah üstü otomatik yada manuel birçok aparatı da bulunmaktadır. Özellikle okul Cafe lokanta alışveriş merkezi ve benzeri insan sirkülasyonu çok olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Bu bölgelerde kullanılmasının asıl amacı hem daha az malzeme ile daha çok temizlik yapabilmek hem de insanların aynı yerlere temasını engelleyerek virüs ve mikrop kapma gibi durumların ortadan kaldırılmasını sağlamaktır.

Köpüklü El Yıkama Sabunu Markaları

Firmamız temin etmiş olduğu köpük de el yıkama sabunu sayesinde daha hijyenik yarınlar sunmaktadır.İçeriğindekibitkisel ve hayvansal yağlar sayesinde elinizi yüzünüzü ve hatta vücudunuzu yıkayabilirsiniz.İçeriğindeki doğal yağlar sayesinde vücudunuzdaki rahatlamayı ve yumuşamayı hissedebilirsiniz. Üstelik şimdi toplu alım fırsatı ile daha uygun fiyatlara Türkiye’nin dört bir yanına sunulmakta olan köpük el sabunu farklı koku ne farklı içeriklerle daha çok sevilecek türde. Sizler de dilediğiniz an dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz  sabun türlerini firmamız güvencesi ile alabilirsiniz. Köpüklü el yıkama sabunları arasında gelişen bir marka ismi olan firmamız Günden güne büyürken yalnızca el ve yüz sabunları haricinden farklı bir muamele yapılması.

Köpüklü El Sabunu Toptan İletişim

Dünya genelinde salgın hastalığı artması nedeniyle kişisel temizlik ve bakıma bakış açısı değişmiş bu yöndeki ehemmiyetin daha çok arttırılması görüşü herkes tarafından hakim olmuştur. Buna bağlı olarak da hijyen şartlarının sağlayacak ekipmanlarla birlikte temizlik malzemeleri de etkin roloynamaktadır. Üstelik şimdi köpük de el sabunu toptan alımlarda kaçırılmayacak fırsatlarla sunulmaktadır. Türkiye’nin her noktasına ulaştırılması olan köpük el sabunları doğadan gelen vitamin ve mineraller sayesinde Ellerinize temizlerken cildinizin daha Pürüzsüz ve daha yumuşak olmasının da sağlamaktadır. Tüm el ve vücut temizleme ürünleri ne nazaran çok daha fazla kullanılmakta ve tercih edilmekte olan köpük el şampuanı başta tasarruf sağlam nasıl olmak üzere birçok faydayı beraberinde sunmaktadır. Sizlerde bu faydalardan yararlanmak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yine internette paylaşmış olduğumuz telefon numaralarımızdan da iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir toptan Siparişlerinizi ücretsiz kargo ile adresinize spariş verebilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya