0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Köpük Sabun Üretimi Yapan Firma Listesi 2020

Köpük Sabun Üretimi Yapan Firma Listesi 2020

Köpük Sabun Üretimi Yapan Firma Listesi 2020

Hijyenik ve tasarruflu bir kullanım avantajı sağlayan köpük sabun, gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızda oldukça yer almaya başlamıştır. Temizlik için pratik bir kullanımı olması ve içerisindeki madde kullanımının daha az olması nedeniyle birçok firma üretime geçmiştir. Köpük Sabun Üretimi Yapan Firma Listesi 2020 oranlarını görebileceğiniz sitemiz üzerinden kendi markanızı seçebilirsiniz.

Köpük Sabun Kullanım Avantajları

Geleneksel kalıp sabun ve sıvı sabundan çok daha kullanışlı olan köpük sabun, diğer insanlarla temas etmeden ve lavaboda kalıntı bırakmadan avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Normal sıvı sabunların gerek fazla akışkan olması gerekse lavaboda kuruması nedeniyle kullanımı hem dezavantajlı olur hem de mikropların lavaboda birikmesine neden olur. Toplu kullanım alanlarında tercih edilen köpük sabun, çabuk dağılması ve suyla birlikte elin her yerine dağılmasıyla % 100 temizlik sağlayacaktır.

Cildi kurutmayan, PH değeri insan cilt yapısına uygun olan aynı zamanda % 50 tasarruf sağlayan Köpük Sabun Üretimi Yapan Firma Listesi 2020 için araştırmalar yaparak antibakteriyel ve bitkisel özlü sabunları seçebilirsiniz.

Antibakteriyel Hijyen

Gelişen teknolojiyle birlikte sabunun kötü yapısından arındırılmış ve saflaştırılmış bir sabun olarak köpük sıvı sabun antibakteriyel özelliklere sahiptir. Cildin kurumasını sağlayan ve tahriş eden etkilerden arındırılarak, bitkisel bir dokunuşla temiz, ferah ve aynı zamanda yumuşak bir yapıyla kullanımı oldukça tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan doğal krem katkısı sayesinde, cildin yumuşamasına, kayganlık etkisiyle mikrop ve bakterilerden arınmasına imkan verir.

Kullanım şekli nedeniyle de diğer insanların sabun kiti ve kutusuyla temas etmemesini sağlar, mikrop ve hastalıkların yaygınlaşmaması için toplu alanlarda kullanımı oldukça sıklaşmıştır. Yumuşak ve esnek dokulu konsantre köpük sıvı sabun olarak her yerde bulabileceğiniz bir üründür.

% 50 Tasarruflu Kullanım Kolaylığı

Ev ve iş yeri kullanımlarında da diğer sabunlara oranla daha az miktarda çabuk dağılan bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda su tasarrufu içinde kullanılmakta olan sıvı köpük sabun, içerisindeki kimyasallardan arındırılmış zararsız bir sabun kullanımı imkanı sunmaktadır. Köpük Sabun Üretimi Yapan Firma Listesi 2020 seçenekleri oldukça sık olan günümüzde, güvenilir markalarla tanışabilirsiniz.

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya