0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Su Tasarrufu Sağlayan Sıvı El Köpüğü

Su Tasarrufu Sağlayan Sıvı El Köpüğü

 

Su Tasarrufu Sağlayan Sıvı El Köpüğü

El, yüz ve vücut temizliğinde en önemli nokta kullanılan ürünlerin, cilde zarar vermemesidir. Çok önceleri kullanılan kalıp sabunların yerini artık, su tasarrufu da sağlayan sıvı el köpüğü almıştır.

Kalıp sabunlara ve sıvı el sabunlarına göre çok daha ekonomik olan el köpüğü ürünleri, cilde zarar vermediği gibi, çok çabuk ciltten temizlendiği için de ellerde kalıntı bırakmaz ve sudan da tasarruf sağlar.

Sıvı El Köpüğünün Sıvı Sabunlara Göre Avantajları Nelerdir?

Hastanelerde, okullarda, umuma açık birçok yerde rahatlıkla kullanılan sıvı el köpüğü, kalıp ve sıvı el sabunlarına göre birçok avantaja sahiptir. Hijyenik şekilde el ve vücut temizliğinin yanında mikropların ve bakterilerin çok daha kolay temizlendiği sıvı el köpüklerinin diğer sabun çeşitlerine göre birçok faydası bulunmaktadır.

Sıvı el köpüğü avantajları:

·         Sıvı el köpüğü pompaları, 0.5-0.6 arasında sıkım özelliği göstererek, üründen tasarruf sağlar.

·         El köpükleri, bir kere pompaya basıldıktan sonra gelen ürün ile köpürtmeye gerek duyulmadan cilt üzerinden hemen temizlenir.

·         Sıvı el köpükleri, diğer sıvı sabunlara göre %60-70 oranında su tasarrufu sağlar.

Fimmy ürün grupları ile, temizlik ve hijyen konusunda tereddüt etmeden çocuklarınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster duvar dispenseri ister kullan at özellikle isterseniz ankastre ya da set üstü ürünlerinin yanında çantanızda da rahatlıkla kullanılabilecek sıvı el köpüğü ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Köpük Sabunun Özellikleri Nelerdir?

Sıvı el köpüğü ürünleri, dermatolojik testlerden geçirilerek satışa sunulan ürünlerdir. Alkali ve sabun içermeyen ürünlerin içinde, paraben ve parafin bulunmaz. Cildi korumasının yanında, yumuşak tutar ve nemlendirir.

Alerji yapmayan özelliğinin yanında, hassas ciltlere karşı koruyucudur. Cilt gözeneklerini açar ve bakterilerini oluşumunu engeller. Akne ya da egzamaya karşı duyarlı olan sıvı el köpükleri, çocukların da el alışkanlığı kazanmasında büyük rol oynamaktadır.

Sıvı sabunların aksine, suyun bulunmadığı durumlarda sıvı el köpüğü ile yıkanan eller, ıslak mendil ile temizlenebilmektedir. Ciltte kalıntı bırakmaz. Cilt, 12 saat boyunca bakterilere karşı korunaklıdır.

Neden Sıvı El Köpüğü Tercih Edilmelidir?

İnsan cildi, kalıp sabun ile direk temasa geçtiğinde Ph değeri etkilenir. Sıvı el köpüğü ürünlerinde, cilde zarar verecek herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Cilt üzerinden çabuk temizlendiği için, su tasarrufu sağlar. Cildi kurutmaz aksine nemli tutar. Fimmy ürün grupları için, www.fim.com.tr adresinden tüm ürünlerimize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya