0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Duvara Monte Edilir Mi?

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Duvara Monte Edilir Mi?
Sıvı Sabun ve sıvı köpük sabun kullanımı için çeşitli köpük sabun ekipmanları mevcuttur. Özellikler tezgâh üzerine monte edilmiş, krom kaplamalı olanlar son zamanlarda en çok tercih edilen ıslak hacim ekipmanlarıdır.

 

Sıvı Sabun Köpük Aparatı Duvara Monte Edilir Mi?

Sıvı Sabun ve sıvı köpük sabun kullanımı için çeşitli köpük sabun ekipmanları mevcuttur. Özellikler tezgâh üzerine monte edilmiş, krom kaplamalı olanlar son zamanlarda en çok tercih edilen ıslak hacim ekipmanlarıdır.  Sıvı sabun köpük aparatı duvara monteli ve paslanmaz özellikte olabiliyorlar. Birçok farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz köpük sabun aparatları diğer tuvalet ekipmanları ile uyumlu bir görünüm ve hijyen ortamı sağlamak mümkün olacaktır.

Duvara Monte Edilen Köpük Aparatı

Son yıllarda en çok tercih edilen ıslak hacim ekipmanları arasında sıvı sabun ve sıvı köpük sabun çeşitli ortamlarda muhafaza edilip hizmet sunabilirler. Bu ıslak hacim ekipmanları içinde duvara monteli köpük aparatı az yer kaplamaları ve daha hijyen biçimde kullanıma olanak sağlarlar. Şık tasarımları ile de lavabo ile uyum sağlarlar. 1000 ML hacimli duvara monte edilen köpük aparatı daha az damlama ve sıvı kaybını da en aza indirirler. Ayrıca son derece pratik kullanıma sahip ve hijyeniktirler. Duvara monte köpük aparatı çoğunluğu üst kısımları açılır kapak şeklinde tasarlanmaktadır. Sıvı köpük sabun üstten dökülerek hazneden içeri dökülüyor. Böylece pratik bir dolum sağlanmış oluyor.

Sıvı Köpük Sabun Makinası

Sıvı sabun hijyen konusunda önemli olsa da ortak ve yoğun kullanım alanlarında yeterli hijyeni sağlamakta yetersiz kalıyor. Sıvı Köpük Sabun makinası, genellikle plastik maddelerden yapılmış, duvara monte ve sensörlü modelleri gelişerek hijyen anlamında da seviye atlamıştır. Son yıllarda paslanmaz ve krom kaplamalı olanlar da tercih sebebi olmaya devam ediyor. Sıvı köpük sabun makinası paslanmaz ve krom kaplamalı olup sensörlü olanlar hijyen noktasında en üst seviye sağlanmış oluyor. Sensörlü sıvı köpük sabun makinasına elinizi uzattığınız anda sensör elinizi algılayıp bir miktar sıvı köpük sabun elinize akar ve böylece temas olmadan elinizi yıkama işleminizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bu sayede mikropla karşılaşma ve bulaşıcı hastalık kapma riskiniz en az seviyeye inecektir. Sıvı köpük sabun makinası konulduğu ortamdaki tüm diğer ekipmanlarla renk ve tasarım açısından uyumludur.

 

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya