0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Sabun Aparatları

Sıvı Sabun Aparatları

Sıvı Sabun Aparatları

Sıvı sabun aparatları günümüzde yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Sağladığı kullanım kolaylığı ile beraber hijyenik bir kullanımda sunan sıvı sabun aparatlarının hayatımızdaki önemi büyüktür. Gelişen teknolojilerle beraber sıvı sabunun ve köpük sabunlarının bulunmazsa küçücük bir haznedeki sabunu az bir su ile elin temizlemesini bu sayede kalıp halindeki sabunların kullanımını rafa kaldırılmıştır. Farklı içerikleri barındıran katı sabunu içeriğin aynı şekilde sıvı sabunlarda da bulunabildiği için sıvı sabunun olduğu yerde günümüzde artık kalıp sabunlar aranmıyor. Ancak sıvı sabunların bulunması da kullanılabilmesi için çeşitli aparatlara bağlıdır. Sıvı sabun aparatları sabunun birkaç el hareketi ile ele sıkılmasını sağlayan mekanizmalardan oluşan ütünün adıdır.

Sıvı El Sabun Aparatı

Sıvı sabun haznesi pompalama aparatı ve sıvı sabunu ele aktaran yerden oluşan basit bir düzenekte meydana gelen sıvı sabun aparatları kolay yollarla sabuna erişmeyi sağlamaktadır. Katı sabuna göre sıvı sabunlar aparat içerisinde daha dayanıklı ve daha uzun süre kullanılabilen forma sahip olan bu yöntemler sayesinde ev temizliği de daha kısa sürede daha etkin yapılabilmektedir. Fim Global markalı sıvı sabunlar ile doğallığın ve kalitenin güvencesiyle sadece ellerinizde değil yüzünüz hatta vücudunuzu da tereddütsüz yıkayabilirsiniz. Sıvı sabunlar da Alkol bazlı vücut temizleyiciler de köpük sabunlarda göstermiş olduğu kalite ve başarıyı sıvı sabun aparatları ile tekrar ispatlamıştır.

Sıvı Sabun Dispanseri Aparatı

Firmamız Türkiye’nin her noktasına sıvı sabun çeşitlerini toptan gönderirken aynı zamanda sıvı sabun aparatları yine de göndermiş olduğu sıvı sabunları kolay bir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır. Kolay montaj ve kolay kullanım özellikleri ile bu aparatlar uzun yıllar hem dekoratif hem de işlevsellik yönünden sizleri memnun edecektir. Kullanıcı sıvı sabun çeşidine kartuş türüne ya da doldurmalı özelliğine göre farklı sıvı sabun aparatları bulunmaktadır. Tercihinize ve yerinize göre seçeceğiniz sıvı sabun aparatları hijyenin her ortamda daha kolay uygulayabilmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Manuel aparatların yanı sıra dilerseniz sensörlü aparatlar ile dilediğiniz yere montajını yaparak hiç elinizi değmeden sıvı sabuna ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık birbirinden işlevsel sıvı sabun aparatlarına ulaşmak için sitemizi inceleyebilir fiyatlandırma ve özellikler konusunda bütün sorularınızı internet üzerinden ya da telefondan iletişime geçerek sorabilirsiniz.

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya