0532 251 22 95
Facebookİnstagram

Sıvı Köpük Sabunluk

Sıvı Köpük Sabunluk

 Sıvı Köpük Sabunluk

Gün geçmiyor ki dünyamız yeni bir virüsle tanışmasın. Her yıl hayatımıza ismini duymadığımız ve her seferinde daha fazla can alan hastalıklar giriyor. İşte bu yüzden insanlık kendini korumak ve bu virüs ve hastalıklara karşı savunmasını alabilmek adına hijyen ve temizlik ürünlerine daha çok önem vermeye başladı. Bunların başında da sıvı sabunlar geldi. Çok değil birkaç yıl öncesine kadar katı sabun kullanan Türkiye’de katı sabunun yerini sıvı sabunlar aldı artık evlerimiz başta olmak üzere her alanda sıvı sabunlar, sıvı köpükler yerini aldı. Birçok uzmanın görüşü her yeni virüs veya olası hastalıklara karşı savunma mekanizmamızı hijyenle sağlayabileceğimiz yönünde, aldığımız gıdalardan daha önemli olan bu durum sektör payını da arttırdı. Birçok firma sadece sıvı sabun üretimi ile yetinmez oldu şimdi parazit ve mantarlara karşı anti bakteriyel ürünler hayatımızda.

Doğru El Yıkama Çok Önemli

E.coli stafilokoklar, salmonella ve streptokoklar gibi deri ve boğaz enfeksiyonuna neden olan zararlı bakteriler ellerimizden vücudumuza geçerler, doğru yıkama ile bu bakterilerden kurtulmamız mümkün. Doğru kullanımın yolu da temas etmeden hijyen sağlayabileceğimiz ürünler bu ürünlerin başında da sıvı sabunlar yer almakta. Herkesin eline değen katı sabun yerine sadece elinize akıttığınız sabunla hijyen ve temizliği sağlayabiliyorsunuz.

Her Lavaboda Sıvı Köpük Sabunluk Yerini Aldı

Manuel sıvı köpük sabunluklarla yalnız kendinizin kullanacağı temizlik ürünleri hızla yaygınlaştı, her lavaboda sıvı köpük sabunluk yerini aldı. Özellikle tuvaletlerden sonra sağlığın endişe duymak istemeyenlerin tek tercihi sıvı köpük sabunluklar oldu. Zaman öyle baş döndürücü şekilde ilerledi ki sektör oyuncuları hep bir üste çıkma savaşına girdi. Şimdilerin yeni tercihi manuel sıvı köpük sabunluklar olmaya başladı, manuel sıvı köpük sabunluklarda üzerindeki aparatı kullanarak içinde bulunan temizlik ürününü kullanabiliyorsunuz, uzmanlara göre bu durumda insanların temas etmesine engel olamıyor. Son yılların tercihi sensörlü sıvı köpük sabunluklar işte bu duruma noktayı koyuyor. Ellerinizi sıvı köpük sabunluğa değdirmeden, sadece cihaza doğru uzatarak sıvı köpük sabun kullanmak mümkün hale geldi.

 

 

23 51
Sitede kullanılan resim ve yazılar Fim Globale aittir izinsiz kullanılamaz.
© Fim Global. 2018 tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin
Facebookİnstagram
İletişim
ÖZANKARA Sanayi Sitesi 1434. Sk. No:8 06370 Ostim / Yenimahalle - ANKARA
0312 395 60 27
pazarlama@fim.com.tr
Nano Medya